search
Вівторок 10 квітня

Підсумки обласного відбіркового конкурсу Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики “Червона рута-2019”

7 квітня 2018 р. на базі Палацу культури “Орбіта” м. Запоріжжя відбувся обласний відбірковий конкурс ХVІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики “Червона рута-2019”. Конкурс є шостим серед 25-ти відборів, що проходять з березня по листопад 2018 р. в усіх 24 областях України та м. Київ, згідно з графіком проведення відбіркових конкурсів та відповідно до Плану роботи Міністерства культури України.

“Червона рута” - це постійно діючий всеукраїнський молодіжний фестиваль сучасної пісні та популярної музики, який проводиться раз на два роки з метою пошуку молодих обдарованих виконавців, зокрема в сільській місцевості, відкриття нових імен для подальшого творчого розвитку і співпраці. Конкурси проводяться у шести жанрах: український автентичний фольклор, популярна, танцювальна, акустична, рок та інша музика.

Організаторами обласного відбіркового конкурсу виступили комунальна установа “Обласний методичний центр культури і мистецтва” Запорізької обласної ради за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей і релігій Запорізької ОДА.

Впродовж дня змагались 55 творчих одиниць (86 учасників) із міст Запоріжжя, Мелітополя та 11 районів області (Більмацького, Вільнянського, Василівського, Веселівського, Великобілозерського, Гуляйпільського, Запорізького, Новомиколаївського, Оріхівського, Приазовського, Чернігівського) у жанрах популярної, танцювальної, акустичної, іншої музики та українського автентичного фольклору.

Члени суддівської ради на чолі з виконавчим директором Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики “Червона рута” Мирославом Мельником оцінювали виконавський рівень учасників, сценічну культуру, індивідуальність, самобутність та новизну сучасної молодіжної музики.

За підсумками роботи суддівської ради визначено переможців обласного відбіркового конкурсу Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики “Червона рута-2019”:

- гурт “БАРАБАНЗА” (керівник Денис Васильєв), м. Запоріжжя - у жанрі “Український автентичний фольклор”;

- гурт “Запорозькі тулумбаси” (керівник Денис Васильєв), м. Запоріжжя - у жанрі “Український автентичний фольклор”;

- INSHAYA (Жанна Смирнова), м. Запоріжжя - у жанрі “Популярна музика”;

- INSHAYA (Жанна Смирнова), м. Запоріжжя - у жанрі “Танцювальна музика”;

- Давидюк Маргарита, с. Відрадне Запорізький район - у жанрі “Популярна музика”;

- Пермякова Дарина, м. Запоріжжя - у жанрі “Популярна музика”;

- Бардаченко Олександра, м. Запоріжжя - у жанрі “Популярна музика”.

 

Резервісти:

Зразковий фольклорно-інструментальний ансамбль “Росяночка” ПНЗ “Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району” Запорізької міської ради (керівник Людмила Чеснєйша, заслужений працівник культури України) - у жанрі “Український автентичний фольклор”.

Марусик Андрій, м. Запоріжжя - у жанрі “Акустична музика”.

У жанрі “Популярна музика”:

- Кірія Вікторія, м. Запоріжжя;

- Солопова Катерина, с. Воскресенка Приазовського району;

- Горєлова Анастасія, м. Запоріжжя;

- Яра Анна, м. Гуляйполе;

- Скляренко Анастасія, м. Мелітополь;

- Жученко Ольга, с. Велика Білозерка;

- Невєрова Валерія, м. Запоріжжя;

- Стойкович Анастасія, м. Запоріжжя;

- Спориш Ігор, м. Запоріжжя;

- Базаренко Тимофій, м. Запоріжжя;

- Приходько Владислава, м. Запоріжжя.

Наприкінці заходу Мирослав Мельник, підвівши підсумки конкурсу наголосив, що переможці отримали право брати участь у фінальних змаганнях фестивалю “Червона рута”, які відбудуться у вересні 2019 р. в м. Чернівці. Також, 10 учасникам (Солопова К., Солодченко О., Терновська В., Беляєва К., Яра А., Скляренко А., Жеріхова А., Оверченко Д., Жученко О., Давидюк М.) були вручені подарункові сертифікати на безкоштовний запис пісні у студії звукозапису “Emely Records” (м. Запоріжжя, пр. Металургів, 1а) від представника суддівської ради, директора студії звукозапису “Emely Records” Максима Наконечного. Усі інші учасники отримали 30% знижку на запис пісні.

Ведучими обласного відбіркового конкурсу були Сергій Бабенко та Денис Доля. Головним інформаційним партнером виступила Запорізька обласна газета “МИГ”.

Вітаємо переможців і бажаємо нових звершень і професійного росту!

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45