search
Середа 4 квітня

"Українка: жінка-волонтер, жінка-герой"

02.04.2018 року у приміщенні Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки відбулась презентація книги "Українка: жінка-волонтер, жінка-герой".

Книга містить нариси, есеї, спогади, вірші про десятьох жінок-волонтерів з різних куточків нашої країни, зокрема і про двох запоріжанок - поетку Ольгу Ліщук та депутатку Оріхівської міської ради Оксану Ковалевську.
Чи могли уявити ці жінки, що стануть героїнями книги?
Книги про війну...
Книги про жінок-волонтерів, які дбають про українське воїнство з часів Майдану і протягом усіх чотирьох років війни з Росією на Донбасі — це розповіді про небайдужих жінок, у яких дуже болить за синів воїнів захисників, за долю нашої країни. Вони збирають благодійні кошти, укладають пакунки з необхідними речами, медикаментами, "кікіморами", військовим спорядженням, домашніми смаколиками, доставляють це в "точку нуль"; вони тримають варту у військових госпіталях; вони опікуються родинами учасників АТО та загиблих в АТО; вони створюють новий культурний контент для воїнів і навідуються з концертами в усі можливі і неможливі блокпости захисту незалежної України. Вони - жінки-герої.
Героїні книги розповіли про пошук і віднайдення свого місця в загальній волонтерській діяльності та про людей, з якими спільно роблять добру справу. Своїм досвідом волонтерства поділилися і гості заходу: відома екскурсовод і активна волонтерка Валентина Вінниченко та голова БФ "Слідопит" Сергій Глазунов.
Підтримати і привітати земляків-волонтерів прийшли голова Запорізької обласної організації Національної спілки письменників України Олександр Медко, поет Михайло Буряк і артистка ансамблю "Запорожці" Світлана Малюкова.
На завершення заходу Ольга Ліщук та Оксана Ковалевська підкреслили, що вони - невеличка частина волонтерської мережі Запоріжжя і найкраща для них нагорода - врятовані життя солдат та боєздатна армія, що відстоює суверенітет країни.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45