search
Понеділок 2 квітня

Участь у відкритому регіональному семінарі для керівників та режисерів народних аматорських театрів

З 28 по 30 березня 2018 року з метою надання методичної та практичної допомоги керівникам та режисерам аматорських театрів Півдня України Миколаївським обласним центром народної творчості проводився відкритий регіональний семінар для керівників та режисерів народних аматорських театрів. Семінарські заняття відбувалися на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова та академічного художнього російського драматичного театру.
У заході взяли участь представники з Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей. Від Запорізької області переймали досвід фахівці: Драган Олена Володимирівна - завідувач відділу інформаційно-аналітичної роботи, народної творчості та аматорського мистецтва комунальної установи “Обласний методичний центр культури і мистецтва” Запорізької обласної ради і Варчук Галина Миколаївна - режисер театральних заходів та свят комунальної установи “Вільнянський районний будинок культури та дозвілля” Вільнянської районної ради.
Програма семінару складалася з презентацій методик світових театральних шкіл, теоретично-практичних занять, майстер-класів та перегляду вистав. Ігор Борис - декан Харківської державної академії культури, заслужений діяч мистецтв України, режисер, разом зі своїми студентами продемонстрували учасникам у практичній формі базові елементи методик відомих світових режисерів: Б. Брехта, Г. Крейга, М. Чехова, Л. Курбаса, а також авторську методику.
Висловлюємо щиру вдячність організаторам заходу та сподіваємось на подальшу співпрацю у напрямку розвитку театральної сфери України!

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45