search
Понеділок 19 лютого

Обласна олімпіада з музично- теоретичних дисциплін (музична література) серед учнів випускних класів

     Згідно плану роботи методичного кабінету початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів КУ “Обласний методичний центр культури і мистецтва” ЗОР на 2017-2018 навчальний рік 18 лютого 2018 року фахівцями методичного кабінету спільно з викладачами КЗ “Запорізьке музичне училище ім. П.І. Майбороди” ЗОР проведено обласну олімпіаду з музично-теоретичних дисциплін (музична література) серед учнів випускних класів шкіл естетичного виховання Запорізької області.


      Позмагатись у написанні тестових завдань та ораторського мистецтва з музичної літератури зібрались 54 учня випускних класів з мм. Запоріжжя, Мелітополя, Бердянська, Енергодара, Токмака, Вільнянська, Оріхова, Токмацького (Молочанська ДШМ), Запорізького (Біленьківська ДМШ), Більмацького, Гуляйпільського, Мелітопольського (Вознесенська ДМШ), Пологівського, Приазовського, Чернігівського, Оріхівського (Нестерянська ДМШ) районів.
       До складу журі увійшли - Новохатська Т.М. - голова, провідні викладачі - Корчагіна О.В., Медведєва О.Л., Семененко О.А., Терещенко В.Л. циклової комісії “Музична література” КЗ “Запорізьке музичне училище ім. П.І. Майбороди” ЗОР, фахівці методичного кабінету початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Камінська Л.В., Сметаніна С.В.
       Олімпіада проводилась за темою “Запрошення до танцю” і складалась з трьох турів - написання тестів, музична вікторина та творча робота з ораторського мистецтва. Перші два тури проводись письмово, а саме: - письмова музична вікторина (15 відео-фрагментів), під час якої учні повинні були визначити автора, назву твору та жанр; тестові завдання (20 тестів).
       На третій тур пройшли учасники олімпіади, які за результатами І та ІІ турів набрали найбільшу кількість балів. 15 учасників вийшли у ІІІ тур щоб позмагатись у конкурсі ораторів під гаслом “Є свято, та й буде танець!” Кожному учаснику-фіналісту було продемонстровано відео-фрагмент танцю з народних або класичних творів. За 2 хвилини учасник мав пояснити зміст відео-фрагменту, а саме: визначити зв'язок з національною культурою даного танцю, розповісти про образний зміст танцю, як проявляються головні стильові ознаки та хто з композиторів втілював цей жанр у своїх творах.
        Під час роботи журі, які дуже ретельно перевіряли роботи учасників, студенти з фахів фортепіано та музично-теоретичних дисциплін Запорізького музичного училища ім. П.І. Майбороди показали концерт. Було представлено фрагмент вистави “Свято Василя (ведіння кози)”, виступи піаністів та хору студентів - керівник Катерина Скнар, концертмейстер Олександра Коцур.
Підсумкова оцінка за три тури олімпіади і визначила переможців олімпіади:
І місце -
- Пасічник Анастасія, Запорізька ДМШ № 3, викл. Кузнєцова О.Л.
- Дєдов Данило, Запорізька ДМШ № 7, викл. Волошина Л.І.
ІІ місце -
- Коміссарчук Дар'я, Бердянська ДМШ, викл. Верховенко А.В., Загудаєва В.О.
- Колодіна Вікторія, Запорізька ДМШ № 7, викл. Волошина Л.І.
- Серенко Софія, Запорізька ДШМ № 1, викл. Долженкова Л.В.
ІІІ місце -
- Орловська Єлизавета, Чернігівська ДМШ, викл. Лесик Н.М.
- Вершкова Юлія, Запорізька ДМШ № 5, викл. Максименко Н.М.
- Алтинбаєв Михайло, Бердянська ДМШ, викл. Верховенко А.В., Загудаєва В.О.
ІV місце -
- Збрицька Анна, Запорізька ДМШ № 1, викл. Прокоф'єва К.М.,
- Крикунова Анна, Токмацька ДМШ, викл. Лубинець Л.Л.
- Барановська Карина, Запорізька ДМШ № 6, викл. Львова О.В.
- Кірса Ксенія, Запорізька ДШМ № 3, викл. Новікова А.М.

Вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ!

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45