search
Понеділок 12 лютого

Участь у тренінгу з питань імплементації Конвенції ЮНЕСКО про охорону нематеріальної культурної спадщини, м. Дніпро

 З 5 по 9 лютого 2018 року на базі Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів Кирила і Мефодія відбувся тренінг з питань імплементації Конвенції ЮНЕСКО “Про охорону нематеріальної культурної спадщини” для експертів, практиків та фахівців у сфері охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини.

   Організаторами заходу виступили - Регіональний центр ЮНЕСКО з питань нематеріальної культурної спадщини у Східній Європі (м. Софія, Болгарія), Центр розвитку “Демократія через культуру” (м. Київ), управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації, управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти Дніпропетровської обласної ради та за підтримки громадської організації “ЖІНКИ плюс” (м. Дніпро).

   Тренінг проводився з метою формування сталої мережі національних експертів, практиків та фахівців для збереження та популяризації елементів нематеріальної культурної спадщини України.

    Навчання провели міжнародні експерти з нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО - Аніта Вайваде (Латвія) і Олександр Сречкович (Сербія). Експерти представили слухачам презентацію з основних розділів Конвенції, розповіли про номінації інших країн-учасниць, відповіли на питання з урахуванням власного та міжнародного досвіду.

    У навчаннях взяли участь представники Київської, Запорізької, Сумської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Луганської та Дніпропетровської областей. Від Запорізької області навчання пройшли представники обласної комісії з формування переліку елементів нематеріальної культурної спадщини: Нестеренко Олена - провідний методист з народної творчості КУ “Обласний методичний центр культури і мистецтва” ЗОР, Денисенко Олена - голова правління Запорізької обласної організації Національної спілки краєзнавців України, Павленко Ірина - професор, завідувач кафедри слов’янської філології Запорізького національного університету, а також Фоміна Ольга - головний спеціаліст відділу культури Мелітопольської міської ради.

    Учасники тренінгу отримали сертифікати Регіонального центру ЮНЕСКО з питань нематеріальної культурної спадщини у Софії та методичні матеріали для керівництва у роботі.

   Висловлюємо щиру вдячність організаторам заходу та сподіваємось на подальшу співпрацю у напрямку охорони і збереження нематеріальної культурної спадщини України.   

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45