search
Понеділок 29 січня

Тренінг "Розвиток культури і туризму в ОТГ: мапування"

Унікальний парк мегалітів "Скіфський стан", давні вітряні млини, найстаріша кам’яна церква на сході України, дерев’яні церкви та монастирі, менонітські двори, залишки фортець та кургани, парки фонтанів, колодязь з цілющою водою та м’ятне джерело, етнопоселення, "Медовий двір" та страусові ферми, етносадиби та плаваючі будинки – це лише деякі туристичні об’єкти, які вже є на сьогодні в об’єднаних територіальних громадах Запорізької області.

І це не зважаючи на прибережну смугу, річки та озера, степ з унікальними рослинами та заказники, які були нанесені на мапу учасниками тренінгу «Розвиток культури та туризму в ОТГ: Мапування», який відбувся 26 січня в Запорізькому Центрі розвитку місцевого самоврядування. Основний спікер тренінгу - радник з питань комунікацій Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування Наталія Селюкова.

Щоб розвивати та популяризувати вже наявні культурні та туристичні об’єкти, не вистачає, зауважили присутні на тренінгу, знань, досвіду, кадрових і фінансових ресурсів, матеріально-технічної бази, а іноді й розуміння, з чого розпочати. Написання проектних заявок на фінансування, пошук ресурсів всередині громади, залучення фахівців і громадськості до реалізації проектів – цьому приділили увагу під час навчання.

У ході тренінгу його учасникам - представникам 17 об'єднаних територіальних громад і ряду райдержадміністрацій Запорізької області представили основні портали - агрегатори грантових проектів і більше 20 проектів в сфері культури і туризму, які на сьогоднішній день вже успішно реалізуються громадами України і інших країн: Італії, Швеції, Німеччини, Франції. Це дало поштовх для креативного переосмислення особливостей територій ОТГ і в ході роботи у групах учасниками тренінгу було сформовано основні ідеї для більш ніж 60 проектів.

Використано матеріали сайту “Новости гражданского общества” та “Укрінформ”

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45