search
Четвер 14 грудня

Обласний інформаційно-методичний день

14 грудня 2017 року обласний методичний центр культури і мистецтва провів на базі Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки обласний інформаційно-методичний день для спеціалістів відділів культури міських рад, райдержадміністрацій та об'єднаних територіальних громад, керівників міських і районних установ культури клубного типу, базових будинків культури і центрів об'єднаних територіальних громад, фахівців методичних структур області за темою «Річна звітність клубних закладів області за 2017 рік», в якому взяли участь 62 працівники культури з 2 міст області, 14 районів та 15 об'єднаних територіальних громад.
На заході розглядалися питання підготовки та подання державної статистичної звітності про діяльність клубних закладів, зокрема: звіту за формою 7-НК та пояснювальної записки про роботу клубних закладів; текстових та цифрових звітів про культурно-дозвіллєву діяльність клубних закладів, розвиток традиційних жанрів художньої самодіяльності, народної творчості, роботу з виявлення та збереження елементів нематеріально-культурної спадщини.
В.о. директора обласного методичного центру культури і мистецтва Оксана Герман, завідувач відділу Олена Драган та провідні методисти Алла Рушинець і Олена Нестеренко надали детальні роз'яснення щодо складання звітів за всіма напрямками клубної діяльності.
Також учасники інформаційно-методичного дня були ознайомлені з проектом обласних культурно-мистецьких та навчальних заходів на 2018 рік та отримали інформацію щодо проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості.

Галерея зображень

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45