Четвер 23 листопада

Обласний методичний практикум з фаху струнно-смичкових інструментів для викладачів шкіл естетичного виховання

Згідно плану роботи методичного кабінету початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів КУ “Обласний методичний центр культури і мистецтва” ЗОР на 2017-2018 навчальний рік на базі КЗ “Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека” ЗОР 22 листопада 2017 року проведено обласний методичний практикум з фаху струнно - смичкових інструментів для викладачів шкіл естетичного виховання.

Методичний практикум проведено з метою удосконалення методики викладання гри на струнно - смичкових інструментах, надання викладачам можливості творчого спілкування, обміну досвідом.

У практикумі прийняло участь 23 викладача шкіл естетичного виховання з мм. Запоріжжя, Мелітополь, Енергодар, Токмак, Мелітопольського, Більмацького, Гуляйпільського, Вільнянського, Пологівського районів.

Практикум пройшов на високому творчому рівні, викладачі плідно опрацювали такі теми: Майстер - клас з учнями 3-4 класів “Вивчаємо етюди із задоволенням” (Круглова О.Г. - викладач з фаху струнно - смичкових інструментів Запорізької ДМШ № 2), “Робота з учнями над виконанням скрипкового концерту” (Стариковська І.В. - викладач з фаху струнно - смичкових інструментів Запорізької ДМШ № 2), майстер-клас з учнем 5 класу “Розвиток образного мислення та постановка штрихової техніки скрипаля” (Сливко В.Б. - викладач з фаху струнно - смичкових інструментів Запорізької ДМШ № 4), методична доповідь “Ситуація успіху та її значення в класі скрипки” (Габуєва О.В.- викладач з фаху струнно - смичкових інструментів Запорізької ДМШ № 8), “Підготовка учнів до концертно-конкурсного виступу” (Повод Р.М. - викладач з фаху струнно - смичкових інструментів Пологівської ДШМ), методична доповідь “Методи зацікавлення в роботі з ансамблем скрипалів” (Федорова І.О. - викладач з фаху струнно - смичкових інструментів Запорізької ДМШ № 7).

З інформацією щодо виконання Закону України про авторські та суміжні права виступила методист вищої категорії методичного кабінету початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Сметаніна С.В.

На завершення практикуму викладачі обмінялись досвідом роботи та вирішенням проблемних питань щодо зацікавлення до навчання дітей на струнно - смичкових інструментах в дитячих музичних школах сільської місцевості.  

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45