search
Вівторок 1 жовтня

Фестиваль караїмського гостинності «Все краще для гостя дорогого»

У неділю, 29 вересня в інтеркультурному музеї «Кале» відбувсяя фестиваль караїмського гостинності «Все краще для гостя дорогого».

Організатором фестивалю є громадська організація «Мелітопольське національно-культурне караїмське товариство «Джамаат». Караїми – один із найдавніших народів, що проживає на території України. У сучасному світі кримських караїмів нараховується близько 2000, у Мелітополі їх всього 50. Караїми Мелітополя пишаються представниками свого малого народу, які внесли великий вклад у розвиток рідного міста. Для Мелітопольського караїмського товариства Центр «Кале» дійсно став опорою у діяльності. В його стінах проходять збори товариства, відзначення національних свят, заняття недільної школи, зустрічі делегацій. Караїми занесені до Червоної Книги ООН як один з малочисельних народів.
Доцент Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Олена Арабаджи презентувала збірку «Збереження культуної спадщини караїмів. Досвід караїмів Мелітополя», а також вручила Сертификати учасника фестивалю усім гостям.
Гарний настрій подарував караїмський танцювальний ансамбль з Литви, а також творчі колективи та окремі виконавці товариства «Джамаат», які танцювали та співали разом з Почесним громадянином міста Мелітополя Софієй Ялпачик.
Караїми – один із найменш чисельних народів світу і знаходиться на межі зникнення. Народ, історична і культурна спадщина якого сягає глибини тисячоліть, потребує порятунку і збереження. Необхідно зберегти духовну і культурну спадщину караїв як фрагмент загальнолюдської етнокультури.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45