search
Середа 31 жовтня

НА ЗАПОРІЗЬКІЙ ЗЕМЛІ МАЮТЬ ПАНУВАТИ МИР ТА ЗЛАГОДА

Під час розширеного засідання Ради релігійних організацій при голові облдержадміністрації представники різних релігійних конфесій підписали спільну заяву-звернення до народних обранців, державних інституцій, чиновників регіонального рівня, членів релігійних рухів, воїнів та ветеранів, представників профспілок та роботодавців Запоріжжя з проханням утриматися від провокацій, дій, закликів і гасел, які спрямовані на дестабілізацію мирного життя в Запорізькому  регіоні. Окрему увагу у зверненні було приділено роботі правоохоронних органів. Аби їх представники виконували свої обов’язки згідно з чинним законодавством України, запобігали усім спробам порушення громадського спокою.

З призовами до миру та злагоди між жителями Запорізького краю  звернувся голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

- Останнім часом ми бачимо, що ті процеси, які відбуваються в суспільстві отримують дуже гостру реакцію. Особливо це стосується Томосу про автокефалію та пов’язаних із цим подій. Так, влада не втручається у питання релігії, адже церква та релігійні організації відокремлені від держави - як це зазначено в Конституції України. Проте разом з правоохоронними органами представники влади відповідають за мир та безпеку в регіоні. І я закликаю всіх докласти максимум зусиль для того, аби на Запорізькій землі мають панувати мир та злагода. Без провокацій та непорозумінь. Адже досить часто ніхто не розуміє з чого починається страшна ворожнеча. І чимало конфліктів в історії - виникали саме з релігійних підстав. Тож нагадую, що найцінніше для всіх нас - життя людей. І ми не маємо допустити провокацій стосовно жодної з конфесій, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

На розширене засідання Ради релігійних організацій при голові облдержадміністрації були запрошені представники духівництва, політичних сил, профспілок та силовиків. Разом вони підписали попередньо погоджену заяву, в якій задекларували мирні наміри та братерську любов.    

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45