search
Четвер 19 квітня

«Крим в моєму серці!»

14 квітня 2018 року в ПК ім. Т. Р. Шевченка м. Мелітополь святково відзначили 25-річчя створення регіонального комітету сприяння поверненню кримських татар на історичну Батьківщину «Азат». В ході урочистого заходу «Крим в моєму серці!» було багато спогадів, нагороджень та творчих національних вітань.


В Запорізькій області проживає близько 4 тисяч представників кримськотатарського народу, 3,5 тисячі з них живуть у Медовому місті та районі. Це працьовиті, енергійні та творчі люди. А ще вони великі патріоти! Підтвердженням тому стали архівні кадри міської відеохроніки, де на численних мирних мітингах, ходах та інших заходах жовто-блакитні українські прапори майорили разом з блакитними із жовтою тамгою, кримськотатарськими... Кримські татари рішуче виступили на захист суверенітету України. Представники цього народу пам'ятають свою історію та бережуть багатовікову культуру. А ще їм властиві принципи міцної дружби, взаємодопомоги та взаємопідтримки. Рішення про створення Комітету сприяння поверненню кримських татар на історичну Батьківщину «Азат», що в перекладі означає «Свобода», було прийнято на загальних зборах 18 травня 1993 року. Ініціаторами його створення були Мінівер Ідрисова, Енвер Барієв та Едем Кайбулаєв. Найбільш активних учасників життя міста, кримськотатарської громади та суспільства, в цей день під бурхливі оплески глядачів запрошували на сцену для вручення нагород.
Почесними гостями на святкуванні 25-річчя заснування Комітету «Азат» стали президент Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдани, голова Запорізького татарського центру «Алтин-Ай» Ряхіма Ахмерова та завідувач відділу з організації культурно-мистецтких заходів та міжентічного співробітництва Олена Райлян. З подарунками прийшли керівники національно-культурних товариств м. Мелітополь.
Глядачі підтримували оплесками артистів мелітопольського ансамблю «Гузель Кирим» та гостей із Херсонщини - народний ансамблю барабанщиків «Атєш», народний ансамбль народного танцю «Елькен» та ансамбль «Сельсибиль»

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45