search
Середа 18 квітня

Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс “Слов’янський вінець – Україна”

Щорічні міжнародні фестивалі та конкурси – це пізнання нового творчого шляху, міжнародний обмін ідеями та досвідом, зміцнення дружніх зв’язків дітей та молоді. На Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс “Слов’янський вінець – Україна”, який проходив з 13 по 15 квітня у Міському палаці дитячої і юнацької творчості м. Запоріжжя, приїхало дуже багато дитячих, підліткових колективів, а також солістів слов’янських республік та Європи.

Фестиваль “Слов’янський вінець” проводиться в Болгарії понад 11 років та збирає тисячі учасників і глядачів. У цьому році вперше гостинне Запоріжжя запросило на свято мистецтв болгарські, грузинські, татарські колективи, гостей з Франції, Туреччини, Марокко.

Організатором і засновником фестивалю-конкурсу виступила туристична компанія “Турал”, допомогу у підготовці та проведенні надав “Обласний методичний центр культури та мистецтва”.

Головна мета Фестивалю-конкурсу - створити для дітей та підлітків можливість творчого спілкування, виявити нові таланти, дати можливість ознайомитися зі зразками національної слов'янської культури та мистецтва.

На урочистому відкритті фестивалю виступили: завідувач відділу з організації культурно-мистецьких заходів та міжетнічного співробітництва Олена Райлян та Голова Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдані. Почесні гості побажали усім учасникам творчої наснаги, позитивних емоцій та перемог.

У конкурсі взяли участь дитячі, підліткові колективи і окремі виконавці від 7 до 55 років в номінаціях вокал, хореографія, інструментальний, театральний і оригінальний жанри. Усі конкурсанти мали змогу показати свою майстерність та познайомитися з творчістю інших дітей, обмінятися творчим досвідом в хореографії, знайти багато нових друзів.

Переможцями фестивалю стали:

Гран-прі:

  • Хореографія - колектив DANCE SPACE (м. Дніпро), 4 вікова категорія;

Приз Турала (дорівнюється до 1 місця):

  • Хореографія - Дівочий танцювальний ансамбль “Слов’яночка” (м. Київ), змішана вікова категорія;
  • Вокал (соло) - Ансамбль “КУБИКИ”, Черчевич Ілля, 12 років (м. Генічеськ);
  • зразковий ансамбль “Тоника”, Немитов Владислав, 12 років (м. Генічеськ);
  • вокально-фольклорний ансамбль “Візерунок”, Шпаренко Анастасія, 17 років (м. Мелітополь);

Приз - Дебют Фестивалю:

  • Вокал (соло): Мартюшенко Арина “Маленький щенок” (м.Дніпро), 1 вікова категорія

Призові місця посіли:

  • ансамбль грузинського танцю “Імеді” ПНЗ “Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району” Запорізької міської ради Запорізької області, керівник М. Чахвашвілі;
  • ансамбль “Сидянки” та “Блгарскі серця” Ботієвської ОТГ Запорізької області, керівник Л. Жейнова.
  • та інші колективи міста Запоріжжя та Запорізької області.

Діти та підлітки не тільки активно брали участь в самому процесі фестивалю, а й змогли насолодитися різноманітною екскурсійною програмою по м. Запоріжжя. Ну, а для тих хто просто приїхав “повболівати” за своїх, Фестиваль “Слов’янський вінець” запам’ятався яскравим, барвистим святом!

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45