search

Національно-культурні товариства області

Індія - країна загадок, чарівності і краси, де безліч способів життя зливаються в один народ. Це дивне змішення мов, звичаїв і вірувань, настільки багатогранне, що потрібне ціле життя для їх пізнання.
Четвер 19 квітня

«Крим в моєму серці!»

14 квітня 2018 року в ПК ім. Т. Р. Шевченка м. Мелітополь святково відзначили 25-річчя створення регіонального комітету сприяння поверненню кримських татар на історичну Батьківщину «Азат». В ході урочистого заходу «Крим в моєму серці!» було багато спогадів, нагороджень та творчих національних вітань.
Щорічні міжнародні фестивалі та конкурси – це пізнання нового творчого шляху, міжнародний обмін ідеями та досвідом, зміцнення дружніх зв’язків дітей та молоді. На Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс “Слов’янський вінець – Україна”, який проходив з 13 по 15 квітня у Міському палаці дитячої і юнацької творчості м. Запоріжжя, приїхало дуже багато дитячих,…
Вівторок 6 березня

"Рушники співають”

5 березня 2018 року в Центрі національних культур Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки відбулась зустріч "Українсько-татарські мотиви”, присвячена відкриттю художної виставки члена спілки художників України, автора книги "Весільні обряди українців" Тетяни Беляєвої.
23 лютого 2018 року в місті Запоріжжя, з метою збереження та розвитку традицій національних культур, формування культури спілкування представників різних національностей, налагодження культурних зв’язків та творчої співпраці вперше відбувся Фестиваль фільмів національно-культурних товариств.
 22 лютого в ГО “Агенція регіональниї ініціатив” у приміщенні Запорізької торгово-промислової палати відбувся круглий стіл “Народна традиція: збереження самобутності етносу. Досвід збереження національних традицій на прикладі національно-культурних товариств” в рамках Фестивалю фільмів національно-культурних товариств. 
    21 лютого у центрі національних культур “Сузір’я” Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся круглий стіл, присвячений міжнародному Дню рідної мови а також 100 річчю відновлення державності Литви.
6 лютого 2018 року о 14.00 у Центрі національних культур “Сузір’я” відкрилась виставка "В очікуванні весни" Запорізького міського об'єднання німців "Відродження". На заході були присутні представники національно-культурного товариства, майстрині М. Ларина, І. Спіріна, О. Проскурович, голова Асоціації національно-культурних товариств Запорізької області Н. Хамдані, завідуюча відділом обласного методичного центру культури і…
3 лютого 2018 року в Центрі національних культур “Сузір’я” Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки відбулось свято “Чарівництво східної кави”. 
П'ятниця 2 лютого

Всесвітній День Хіджабу

1 лютого відзначається Всесвітній День Хіджабу – свято дуже молоде, але стрімко набираюче популярність у багатьох країнах світу. Хіджаб - це традиційний жіночий одяг в Ісламі, що має вкривати тіло і голову жінки. Цього вимагає релігія, а в деяких мусульманських країнах - і закон. Думка про проведення Дня Хіджабу прийшла…
Сторінка 1 із 3

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45