search
Вокально-хоровий жанр

Вокально-хоровий жанр

"Хай звучить українська пісня на радість людям, на щастя і добро” – звучать слова заклику вокально-хорових колективів Запорізького краю. Незрівнянний емоційний заряд бадьорості одержують глядачі від зустрічі з учасниками-аматорами, які віддають увесь запал енергії, любові, вкладаючи свої серця в красу і тепле слово, вкарбоване в пісню.

Станом на 01.01.2018 року в Запорізькій області працюють 979 колективів вокально-хорового жанру, які об'єднали 8275 учасників, з них дитячих колективів - 396, в них учасників - 3514.

Із загальної кількості колективів визначаються декілька видів вокальних та хорових напрямків по районах області:

  • хорових колективів - 29, учасників - 527, з них дитячих - 7, учасників - 105;
  • вокальних ансамблів - 477, учасників — 4375, з них - 207 дитячих, учасників - 2072;
  • малі форми - 406, учасників - 2231, з них дитячих - 161, учасників — 937.

В клубних закладах звання “народний” аматорський колектив має - 60 колективів, “зразковий” - 4 колективи Запорізької області. Ці звання підтверджують високий рівень виконавської майстерності учасників та професійність керівника.

Вокально-хорові колективи – активні учасники усіх культурно-мистецьких заходів, акцій, Всеукраїнських, обласних фестивалів, творчих звітів та хорових ансамблів.

Багаточисленні нагороди: дипломи лауреатів, Почесні грамоти, цінні призи та сувеніри підтверджують високий рівень виконавської майстерності любителів пісні, професійне формування репертуару та відмінну організацію гастрольних виїздів колективів за межі області та України. Головним завданням є пропаганда української пісні серед прихильників вокально-хорового мистецтва та приносити радість глядачам своїм професійним виконанням, віддавати їм найкраще – свій талант.

Учасники колективів вокально-хорового мистецтва – це люди різних професій та уподобань, різної вікової категорії, але об‘єднує їх палка любов до народної пісні, адже пісня – це дивовижна творчість, унікально рідкісний твір.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45