search
Музичний жанр

Музичний жанр

Щедра наша земля на таланти... Всесвітнє визнання принесло народові України велике музичне мистецтво, яке і нині притягує до себе творчих людей, що продовжують кращі традиції музичної культури. Яскраву сторінку в історію музичного мистецтва вписують аматорські колективи районних та сільських закладів культури Запорізького регіону. Вони професійно  аранжують музичні твори, в яких легко вгадується український колорит, національних дух.

Кожен музикант збагачує свій ансамбль неповторними  якостями, притаманними тільки йому як солісту, а в колективній творчості народжується чудова музика.     

Станом на 01.01.2018 року в Запорізькій області в музичному жанрі діє 116 колективів, в них учасників 965, із них дитячих колективів 39, в них учасників 363.

Із загальної кількості колективів визначаються декілька видів музичних колективів по районах області:

  • духові оркестри — 19 (224 учасників), із них 8 дитячих (110 учасників);
  • оркестри народних інструментів — 17 (172 учасників), в них дитячих — 8 (86 учасників);
  • вокально-інструментальні ансамблі — 60 (339 учасників), із них дитячих колективів — 18 (111 учасників);
  • естрадні оркестри — 7 (34 учасника), із них дитячих — 1 (6 учасників).

У клабних закладах звання “народний” аматорський колектив має - 14 колективів, “зразковий” - 3 колективи. Ці звання підтверджують високий  рівень виконавської майстерності учасників та професійність керівника.

Провідні народні та зразкові колективи клубних закладів беруть активну участь у культурно-мистецьких заходах, обласних, Всеукраїнських та регіональних фестивалях, пропагуючи досягнення творчого зросту музичного мистецтва козацького краю.     

Нагороди та відзнаки кращих колективів підтверджують їх почесне звання, професійний рівень виконавської майстерності, визнання глядацької аудиторії.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45