search

Громадська організація "Запорізький колорит", м. Запоріжжя

    Діяльність Громадської Організації «Запорізький Колорит» полягає в захисті прав і свобод, сприянні творчій діяльності у галузі культури та мистецтва, пропаганді та популяризації творчості митців Запорізького регіону, сприянні організації та проведенню пересувних виставок, вернісажей, творчих конкурсів, майстер-класів, а також в участі у мистецьких заходах різного міжнародного рівня.

    Напрямком діяльності Громадської Організації «Запорізький Колорит» є популяризація творчості митців Запорізького краю шляхом об’єднання та співпраці творчих людей. ГО сприяє організації і проведенню виставок, вернісажів, культурних заходів, а також участі митців в культурних заходах інших організацій.

    «Запорізький Колорит» на даний момент об’єднує понад 30 майстрів, і координує діяльність митців з інших організацій. В його рамках створюються і розвиваються різноманітні культурно-просвітницькі та творчі проекти.

    Організація є членом Громадської ради при виконавчому комітеті Запорізької міської ради, членом Асамблеї діячів культури Запоріжжя.

   Голова організації - Наталія Вікторівна Бабенко.

Колективи по містах, районах та ОТГ

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45