search

Творче об'єднання «Самоцвіти Запоріжжя» м. Запоріжжя

    Творче об‘єднання «Самоцвіти Запоріжжя» створено у 1972 році і майже 40 років об‘єднує талановитих жителів міста. На сьогодні в об‘єднанні творять дива народного мистецтва близько 100 аматорів, які представляють різні види творчості: вишивку, плетіння, петриківський розпис, живопис, бісероплетіння, витинанку тощо.
    Усі ці роки «Самоцвіти Запоріжжя» очолював Краснокутський Юрій Семенович, його працю продовжила Васильєва Лариса Олександрівна.
Весь час члени об‘єднання беруть активну участь у міських, обласних, Всеукраїнських культурно-мистецьких акціях, фестивалях, творчих звітах в м. Києві. Роботи майстрів об‘єднання були представлені на виставках досягнень народного господарства. І безумовно, відзначилися нагородами: дипломами, почесними грамотами керівних органів державної влади і культури.
    Заслуговує уваги і робота народних майстрів у школах міста, де вони ведуть уроки.
    Творче об‘єднання «Самоцвіти Запоріжжя» тісно співпрацює з національно-культурними товариствами, організовуючи на їх національних святах і фестивалях виставки, серед яких Всеукраїнський фестиваль національних культур «Ми – українські».
    Загалом творчий доробок майстрів об‘єднання можна побачити на виставках в обласній науковій бібліотеці ім. О.М. Горького та в бібліотеках районів міста Запоріжжя.

Колективи по містах, районах та ОТГ

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45