search

Запорізьке міське об'єднання митців "Колорит"

Громадська творча організація Запорізьке міське об'єднання митців «Колорит» створена в 1992 р., об'єднує професійних художників, дизайнерів, карикатуристів, членів Спілки художників України, Національної Спілки майстрів, а також самодіяльних художників та майстрів володіючих різними техніками і вираженою неповторною індивідуальністю.

Організація налічує близько 90 художників та 40 майстрів декоративно - прикладного мистецтва володіючих різними техніками: різьблення по дереву, бісероплетіння, європейське мереживо , петриківський розпис, українська вишивка, сире валяння , чеканка, кування, пейчворк, ляльки-мотанки та інші.

Основний напрямок діяльності творчого об єднання – збереження та відродження традицій, розвиток нових сучасних напрямків, формування та розвиток творчого потенціалу, організація творчого простору, сприяння участі у виставках, фестивалях, активна участь у культурному житті міста, благодійна діяльність .

Члени «Колорита» проводять тематичні та персональні виставки, створюють творчі проекти, співпрацюють з іншими культурними закладами міста, беруть участь у творчих конкурсах, викладають у ВНЗ, художніх школах, ведуть студії образотворчого мистецтва, є незмінними учасниками культурно-мистецьких заходів, фестивалів та виставок по всій Україні. Щорічно роботи художників та майстрів передаються в дар лікарням, бібліотекам, школам, громадським організаціям, проводяться безкоштовні майстер-класи.

Постійно діють проекти:

«У світі художніх муз» - з листопада 2012 року сумісно з бібліотекою « Юний читач» безперервно проводяться тематичні, персональні виставки, майстер-класи художників та їх учнів.

«Художня майстерня» - з травня 2014 року, знайомство з творчістю художників та майстрів декоративно-прикладного мистецтва, майстер-класи, пленери, пересувні виставки.

Щорічно проводиться звітна виставка художників.

Щоденні виставки «Колориту» відбуваються на площі Маяковського, де можна поспілкуватися з художниками і майстрами, познайомитися з їхньою творчістю, побачити майстер-класи з живопису, з багатьох видів декоративно-прикладного мистецтва. Роботи митців знаходяться в галереях, музеях, приватних колекціях багатьох країнах світу.

Голова Ради ЗМОМ «Колорит» - Сауріна Олена Яківна.

Колективи по містах, районах та ОТГ

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45