search

Elena Borisovna

14 квітня 2018 року в ПК ім. Т. Р. Шевченка м. Мелітополь святково відзначили 25-річчя створення регіонального комітету сприяння поверненню кримських татар на історичну Батьківщину «Азат». В ході урочистого заходу «Крим в моєму серці!» було багато спогадів, нагороджень та творчих національних вітань.

02.04.2018 року у приміщенні Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки відбулась презентація книги "Українка: жінка-волонтер, жінка-герой".

24 березня 2018 року в центрі національних культур "Сузірь’я” відбулася презентація фільму Микити Родіонова "Святкування Дня незалежності Ємену в Запоріжжі".

17 березня у м. Приморськ в міському будинку культури відбулося змагання за виход у полуфінал талант-шоу «Кращий голос Приморська. Діти».

20 березня 2018 року у Запорізькому Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми ULEAD з Європою ULEAD with Europe, відбувся тренінг з проектного менеджменту для об’єднаних територіальних громад і громадських організацій на тему “Школа проектного менеджементу (соціальні проекти)”.

Положення про проведення Всеукраїнського фестивалю мистецтв національних культур «Ми – українські»

Положення про проведення Всеукраїнського фестивалю мистецтв національних культур «Ми – українські»

Є скарби, які заховані в землі, а є такі, що розташовані на поверхні і передаються з покоління в покоління. До таких скарбів належить пам'ять роду, моральні і духовні цінності. Найдорожчий серед них для українців – пісня!

16 березня 2018 року працівники центру культури і дозвілля КЗ «Централізована клубна система» Гуляйпільської міської ради організували концерт-вітання «Щиро вітаємо», з нагоди професійного свята працівників комунального та побутового обслуговування населення.

В рамках творчого проекту
«На зустріч мрії»

Громадська організація
«ПЕРВОЦВІТИ»
та Продюсерський центр
«ЗОРЯНЕ СЯЙВО»

Сторінка 1 із 5

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45