search

Elena Borisovna

6 липня 2018 року на правому березі р. Конки Преображенської об’єднаної територіальної громади відбулось свято Івана Купала.

5 липня 2018 року у центрі національних культур Запорізької обласної універсальної бібліотеки відкрилася цікава та пізнавальна виставка Геннадія Єлефвтеріаді „Кораблі світу: від великих відкриттів до сучасності”.

Індія - країна загадок, чарівності і краси, де безліч способів життя зливаються в один народ. Це дивне змішення мов, звичаїв і вірувань, настільки багатогранне, що потрібне ціле життя для їх пізнання.

07-08 червня 2018 року у м. Тульчин Вінніцької області відбулась друга Всеукраїнська конференція “Культура і креативні індустрії як основа розумної стратегії розвитку малої території”.

6 травня 2018 року на площі Запорїзької обласної універсальної наукової бібліотеки, м. Запоріжжя відбувся Фестиваль “Історія.ua”.

5 травня 2018 року на прибудинковій площі комунального закладу "Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека" Запорізької обласної ради відбулась культурно-мистецька акція "Патріотична весна" при підтримці Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької обласної ради, Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, Комунальної установи “Обласний методичний центр культури і мистецтва” Запорізької обласної ради, благодійного фонду “Лебедія”.

14 квітня 2018 року в ПК ім. Т. Р. Шевченка м. Мелітополь святково відзначили 25-річчя створення регіонального комітету сприяння поверненню кримських татар на історичну Батьківщину «Азат». В ході урочистого заходу «Крим в моєму серці!» було багато спогадів, нагороджень та творчих національних вітань.

02.04.2018 року у приміщенні Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки відбулась презентація книги "Українка: жінка-волонтер, жінка-герой".

24 березня 2018 року в центрі національних культур "Сузірь’я” відбулася презентація фільму Микити Родіонова "Святкування Дня незалежності Ємену в Запоріжжі".

17 березня у м. Приморськ в міському будинку культури відбулося змагання за виход у полуфінал талант-шоу «Кращий голос Приморська. Діти».

Сторінка 1 із 6

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45