search

Календар фестивальних подій області

Метою фестивалю є збагачення духовного та культурно – естетичного творчого потенціалу дітей та молоді; об’єднання всіх учасників фестивалю, обмін досвідом, удосконалення юної особистості, розвиток творчих здібностей; популяризація та відродження українських традицій.
Метою фестивалю є збереження та розвитку традицій національних культур, формування культури спілкування представників різних національностей, налагодження культурних зв’язків та творчої співпраці.Основним завданням є активізація діяльності багатонаціонального потенціалу представників національно-культурних товариств області, їх надбань та цінностей.
Мета фестивалю-конкурсу:- збагачення культурних здобутків народу України, розвиток культурних зв’язків, духовного збагачення та творчого росту молодих талантів з різних країн світу;- виступ юних музикантів з академічним симфонічним оркестром Запорізької обласної філармонії;- обмін досвідом з питань педагогіки та виконавства (майстер-класи, методичні конференції).За роки існування цей фестиваль став одним із найпрестижніших завдяки…
Мета конкурсу:- продовження традицій української виконавської школи;- пропаганда високих досягнень музичної піаністичної культури;- обмін досвідом з питань педагогіки та виконавства.
Обласний конкурс солістів-вокалістів та ансамблів проводиться з метою подальшого розвитку і популяризації вокального жанру, удосконалення виконавчої майстерності, виявлення нових імен талановитих виконавців та змістовного відпочинку широких верств населення.
Запрошуються колективи та окремі виконавці взяти участь в обласному відбірковому конкурсі згідно з Витягом з Положення.Заявки та анкети на участь в обласному відбірковому конкурсі встановленого зразка надавати до КУ "Обласний методичний центр культури і мистецтва" ЗОР на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел/факс (061) 263-80-49.Дата проведення обласного відбіркового конкурсу у м. Запоріжжя…
Мета конкурсу:- популяризації різноманітних виконавських шкіл народно-інструментального мистецтва;- розповсюдження передового педагогічного досвіду, подальшого розвитку та пропаганди баянно-акордеонного мистецтва України;- виявлення обдарованих дітей та молоді, надання можливості для творчого самовиявлення та творчої досконалості;- знайомство з видатними діячами мистецтв України.
Фестиваль дитячої творчості «Первоцвіт» є традиційним. Більш 500 учасників віком від 5 до 15 років представляють свої творчі надбання в вокальному, хореографічному, музичному, театральному та естрадно – цирковому жанрі.
Захід проходить з метою формування національної та громадянської свідомості, патріотичного виховання молоді та включає в себе: концертні виступи творчих колективів та окремих виконавців; виставку народних майстрів; виставку бойової техніки; інсталяцію воєнного намету; волонтерський ярмарок, виїзну торгівлю та ін.
Фестиваль спрямований на популяризацію кращих зразків літературного надбання запорізьких, українських та світових письменників, відродження найвищого духовного скарбу. Запорізька обласна організація Національної спілки письменників проводить на територіях області літературні зустрічі. Фінішує фестиваль у м. Запоріжжі літературно-мистецьким святом, де прихильники поетичного слова мають змогу не тільки почути твори своїх улюблених поетів, а…
Сторінка 1 із 4

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45