search

Календар фестивальних подій області

ПОЛОЖЕННЯ Регіонального дистанційного онлайн конкурсу- фестивалю «Я МАЙБУТНЄ ЗАПОРІЖЖЯ» В рамках Всеукраїнського сльоту талановитих дітей України «Я Майбутнє України» Проходитиме 01.06.2020 року! До участі у конкурсі запрошуються всі дитячі та юнацькі вокальні, вокально-хореографічні, інструментальні, фольклорні колективи; солісти; танцюристи; ансамблі народного, сучасного, спортивного, бального, естрадного танцю; музиканти; циркові та театральні колективи,…
Метою фестивалю є збагачення духовного та культурно – естетичного творчого потенціалу дітей та молоді; об’єднання всіх учасників фестивалю, обмін досвідом, удосконалення юної особистості, розвиток творчих здібностей; популяризація та відродження українських традицій.
Метою фестивалю є збереження та розвитку традицій національних культур, формування культури спілкування представників різних національностей, налагодження культурних зв’язків та творчої співпраці.Основним завданням є активізація діяльності багатонаціонального потенціалу представників національно-культурних товариств області, їх надбань та цінностей.
Мета фестивалю-конкурсу:- збагачення культурних здобутків народу України, розвиток культурних зв’язків, духовного збагачення та творчого росту молодих талантів з різних країн світу;- виступ юних музикантів з академічним симфонічним оркестром Запорізької обласної філармонії;- обмін досвідом з питань педагогіки та виконавства (майстер-класи, методичні конференції).За роки існування цей фестиваль став одним із найпрестижніших завдяки…
Мета конкурсу:- продовження традицій української виконавської школи;- пропаганда високих досягнень музичної піаністичної культури;- обмін досвідом з питань педагогіки та виконавства.
Обласний конкурс солістів-вокалістів та ансамблів проводиться з метою подальшого розвитку і популяризації вокального жанру, удосконалення виконавчої майстерності, виявлення нових імен талановитих виконавців та змістовного відпочинку широких верств населення.
Запрошуються колективи та окремі виконавці взяти участь в обласному відбірковому конкурсі згідно з Витягом з Положення.Заявки та анкети на участь в обласному відбірковому конкурсі встановленого зразка надавати до КУ "Обласний методичний центр культури і мистецтва" ЗОР на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел/факс (061) 263-80-49.Дата проведення обласного відбіркового конкурсу у м. Запоріжжя…
Мета конкурсу:- популяризації різноманітних виконавських шкіл народно-інструментального мистецтва;- розповсюдження передового педагогічного досвіду, подальшого розвитку та пропаганди баянно-акордеонного мистецтва України;- виявлення обдарованих дітей та молоді, надання можливості для творчого самовиявлення та творчої досконалості;- знайомство з видатними діячами мистецтв України.
Фестиваль дитячої творчості «Первоцвіт» є традиційним. Більш 500 учасників віком від 5 до 15 років представляють свої творчі надбання в вокальному, хореографічному, музичному, театральному та естрадно – цирковому жанрі.
Захід проходить з метою формування національної та громадянської свідомості, патріотичного виховання молоді та включає в себе: концертні виступи творчих колективів та окремих виконавців; виставку народних майстрів; виставку бойової техніки; інсталяцію воєнного намету; волонтерський ярмарок, виїзну торгівлю та ін.
Сторінка 1 із 4

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45