Графік проведення атестації керівників та заступників керівників псмнз на 2016 рік

Графік проведення атестації
керівних кадрів навчальних закладів
у 2015-2016 навчальному році (квітень 2016 року)

1. Великобілозерська дитяча музична школа - Руденко Володимир Михайлович (директор).
2. Розівська дитяча музична школа - Комарь Оксана Леонідівна (директор).
3. Енергодарська дитяча музична школа - Бородіна Євдокія Михайлівна (директор), Петушкова Людмила Михайлівна.
4. Енергодарська дитяча художня школа - Черноляхова Ірина Юріївна (директор), Хахуліна Галина Миколаївна (заступник директора).
5. Андріївська дитяча музична школа - Гронь Олена Віталіївна (директор).
6. Біленьківська дитяча музична школа - Галко Юрій Григорович (директор), Мочона Тетяна Вікторівна (заступник директора).
7. Мелітопольська дитяча музична школа - Козиненко Тамара Олександрівна (директор), Меліхова Ангеліна Миколаївна (заступник директора).
8. Мелітопольська дитяча школа мистецтв - Єсипенко Ірина Леонідівна (директор), Скидан Галина Володимирівна (заступник директора).
9. Мелітопольська дитяча художня школа - Абдурахманов Рустем Джевдетович (директор).
10. Василівська дитяча музична школа - Горецька Антоніна Анатоліївна (директор), Гапон Вікторія Леонідівна (заступник директора).
11. Дніпрорудненська дитяча музична школа - Юнг Ірина Василівна (директор), Міщенко Юлія Олександрівна (заступник директора).
12. Степногірська дитяча музична школа - Гайдаржи Ганна Володимирівна (директор).
13. Малобілозерська дитяча музична школа - Димна Людмила Олексіївна (директор).
14. Балківська дитяча музична школа - Вишник Жанна Вікторівна (директор).
15. Новомиколаївська дитяча музична школа - Гнібіденко Наталія Григорівна (директор).
16. Давидівська дитяча музична школа - Бойчева Ольга Олексіївна (директор).
17. Кирилівська дитяча музична школа - Кузнєцов Валентин Вікторович (директор).
18. Якимівська дитяча музична школа - Карасевич Ольга Василівна (заступник директора).
19. Комишуваська дитяча музична школа - Суржицька Тамара Дмитрівна (директор).
20. Нестерянська дитяча музична школа - Зязєва Людмила Іванівна (директор).
21. Оріхівська дитяча музична школа ім. Марії Сокіл - Палій Лариса Борисівна (заступник директора).
22. Мелітопольське училище культури - Єгоров Михайло Олексійович (директор), Шпиченко Микола Іванович (заступник директора).
23. Запорізьке музичне училище ім. П.І. Майбороди - Пелюк Сергій Олександрович (директор), Трофименко Аліна Євгенівна (заступник директора).

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45