search

Пологівський БК «Гірник» отримав сучасне акустичне обладнання

Завдяки перемозі у конкурсі проектів для територіальних громад, що приймають вимушених переселенців, комунальний будинок культури «Гірник» у м. Пологи Запорізької області отримав від Initiatives of the Infrastructure Programme for Ukraine матеріально-технічну допомогу на 163 тисячі гривень (у вигляді акустичного та концертного обладнання).

Творчий колектив будинку культури активно залучає дітей, жителів міста та вимушених переселенців до участі у гуртках та колективах художньої самодіяльності (вокальних, театральних та ін.). Наразі в них беруть участь близько 200 дітей, містян та ВПО.

Акустичне та концертне обладнання, передане в «Гірник», уже було використане під час проведення масового заходу «MaйDance», що відбувся у місті. В ньому взяли участь дитячі колективи художньої самодіяльності, які складаються як з мешканців міста, так і переселенців.

Техніку також планують використовуватися під час проведення різноманітних культурно-масових масових заходів громади міста Пологи.

Пологівська міська рада взяла участь у Програмі зміцнення спроможності територіальних громад, мета якої полягає в поліпшенні ситуації з наданням послуг населенню державними установами та групами громадянського суспільства в окремих територіальних громадах Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей, які приймають внутрішньо переміщених осіб. Даний проект реалізується в рамках програми «Спеціальна ініціатива «Україна» завдяки німецьким партнерам.

У січні документи на участь у конкурсі подав заступник міського голови м. Пологи Юрій Вєтров. Він розповів, що міська рада подавала три проекти, але серед виграшних опинився лише один - на виділення коштів для придбання звукопідсилювальної апаратури БК «Гірник».

 

 

Інформація та фото Initiatives of the Infrastructure Programme for Ukraine, «Районка» (http://www.rayonka.com/news/view/name/apparatura/).

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45