search

Покращити матеріально-технічну базу закладів соціально-культурної сфери реально через реалізацію міні-проектів

Знаходити додаткове фінансування для своїх закладів і заходів можливо, не лише звертаючись за фінансовою підтримкою до міжнародних організацій. Оскільки в Україні досить часто проводяться виборчі перегони і є безліч людей, які прагнуть прийти до влади та піклуються про свій позитивний імідж, за благодійною допомогою можна звертатися також і до фізичних осіб: депутатів, кандидатів у депутати, бізнесменів тощо.

Прикладом такої успішної співпраці може слугувати історія Бахмутського (раніше – Артемівського) районного будинку культури, який протягом 2010-2011 рр. розробив і успішно реалізував чотири міні-проекти, направлені на покращення стану матеріально-технічної бази бюджетних закладів соціально-культурної сфери.

Так, у 2010 році, завдяки участі у проекті «Активная громада – благополучие и успех!», який проводився за підтримки народного депутата та першого віце-прем’єр-міністра України, було отримано кошти на реалізацію міні-проекту «Лесенка-чудесенка всем радость принесет». Загальний бюджет проекту склав – 16856,50 грн.

За рахунок отриманих коштів на реалізацію міні-проекту «Да здравствует гармония - всегда, везде, во всем!» обласного конкурсу міні-проектів місцевого розвитку було покращено матеріальну базу зразкового танцювального колективу «Фаворити». Загальний бюджет цього міні-проекту склав – 15560 грн.

У 2011 році також було реалізовано два міні-проекти під єдиною назвою «Главней всего – парадный вход», направлені на заміну пластикових дверей парадного входу РБК. Кошти було отримано завдяки участі у обласному конкурсі міні-проектів місцевого розвитку, загальний бюджет якого склав – 12452,50 грн.,  та  конкурсу малих грантів «Вместе сделаем жизнь лучше» (за підтримки народного депутата України). Загальний бюджет цього міні-гранту склав26687 грн.

Також за кошти міні-гранту в районному будинку культури силами його колективу до 10-річчя Незалежності України було створено етнографічну кімнату, де проходять бесіди, лекції з народознавства та етнографії, екскурсії, тематичні уроки духовності. В ній зібрано  старовинні ікони, вишивки, вишиванки, домоткані вишиті сорочки, рушники, доріжки, прядка, глечики, рубелі, праски, жорнова, ткацький верстак, кісся, сокири та інші предмети побуту.

 

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45