search
Понеділок 16 вересня

З любов’ю до Якмівського краю, мистецькі заходи Якимівської ОТГ

З нагоди Міжнародного Дня фотографа співробітниками КЗ «Якимівський районний історико-краєзнавчий музей» 12 липня 2019 року було організовано фотовиставку-сушку «З любов’ю до Якмівського краю».

У заході взялили участь відомі та починаючі місцеві фотохудожники: Руслан Бачурін, Анастасія Козакова, Андрій Кидалов, Олександр Маругін, які надали понад 50 своїх робіт.Із вступним словом та повідомленням про історію свята до відвідувачів та учасників виставки звернувся директор Якимівського історико-краєзнавчого музею Віктор Миколайович Гнєдашев.
Зі словами привітання до всіх присутніх звернулися учасники виставки головний спеціаліст відділу культури і туризму Якимівської селищної ради Анастасія Козакова, директор Якимівського районного Центру зайнятості Олександр Маругін.
Дійство проходило на Музейній галявині, яка перетворилася в галерею на свіжому повітрі. Відвідувачі виставки зацікавлено роздивлялися фотографії, які було закріплено звичайними защипками для сушки білизни. Також було розміщено коротку інформацію щодо еволюції фотографії. Демократична атмосфера, можливість поспілкуватися з авторами робіт, пізнаваність краєвидів Якимівщини, знайомих людей на фотографіях і позитивні емоції від цього додали гарного настрою всім присутнім.

Наступна зустріч на музейній галявині відбулася з нагоди Всесвітнього дня фотографії. Цього разу, 20 серпня 2019 року, до учасників фото-виставки просто неба були юні якимівці. Діти продемонстрували свої роботи, в яких можна було побачити яскраве літо, рідну Якимівку, батьків. Начальник відділу культури і туризму Цуркіна Ірина Олександрівна привітала учасників зі святом фотографії, побажала натхнення, добробуту та нагородила всіх подяками за участь. Гості заходу мали змогу поспілкуватися, помилуватися фотографіями та музейними інсталяціями, послухати приємну музику…

Заходи відбулися напередодні святкування Дня Якимівки та з любов’ю до Якимівського краю.

Відділ культури і туризму Якимівської селищної ради

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45