search
Понеділок 13 травня

Фестиваль-конкурс «Юні таланти-2019», Якимівська ОТГ

19 квітня 2019 року у концертній залі Якимівської дитячої музичної школи відбувся традиційний фестиваль-конкурс «Юні таланти-2019» серед учнів шкіл естетичного виховання Якимівської ОТГ та Якимівського району. Цього року свої таланти демонстрували понад 45 виконавців інструментальної музики, а саме: номінації фортепіано, струнно-смичкові інструменти, народні інструменти та духові інструменти Якимівської, Кирилівської дитячих музичних шкіл.

   На початку заходу голова журі начальник відділу культури і туризму Якимівської селищної ради Цуркіна Ірина Олександрівна привітала конкурсантів та їхніх вболівальників, підкреслила значимість заходу, який протягом майже 20 років дає можливість творчим дітям та молоді проявити свої таланти та побажала успіхів у конкурсі.

   Дуже приємною несподіванкою для всіх конкурсантів та їх викладачів стала присутність у складі журі заступника директора Навчально-Наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти з навчально-виховної роботи, старшого викладача кафедри музичного мистецтва естради Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького - Власенко Елеонори Анатоліївни.

   Журі у складі: Цуркіної І.О., Карасевич О.В., Водоп’янова В.М., Власенко Е.А., Фесика В.О. оцінювало конкурсантів у жанрі інструментальної музики за такими критеріями як технічна майстерність, музикальність та сценічна культура.

     Розпочалися конкурсні виступи з номінації «фортепіано». У різних вікових категоріях призові місця здобули і вихованці Якимівської ДМШ. Більш за всіх здивував слухачів учень 5-го класу Тюлягін Марк (викладач Опікунова Ю.А.), який став володарем «ГРАН-ПРІ». Вітаємо талановитого учня та бажаємо йому та викладачу творчих успіхів та нових високих результатів.

     У молодшій групі володаркою Iмісця стала вихованка КЗ «Кирилівська ДМШ» Засько Ульяна. IIмісце виборола Обозна Яна (викладач Колесник О.Л., Якимівська ДМШ). Грамотами за III місце були нагороджені Заєць Кіра (викладач Карстіна Н.Р.) та Огієнко Олексій (викладач Водоп’янов В.М., Володимирівська філія Якимівської ДМШ). Бабенко Таісія, Гасій Сергій та Гоцик Марія отримали грамоти за участь у конкурсі-фестивалі.

   У середній групі I місце виборола Грешнікова Ольга (викладач Опікунова Ю.А., Якимівська ДМШ), II місце отримали Задирака Кіра (викладач Колесник О.Л., Якимівська ДМШ) та Рєпін Ілля (викладач Шершньова Е.В., Кирилівська ДМШ). Грамотою за участь був нагороджен Максименко Кирило (викладач Верескун Т.В., Давидівська філія Якимівської ДМШ).

   У старшій групі грамотою за I місце був нагороджен Коломоєць Антон (викладач Комкова О.В., Кирилівська ДМШ), грамоти за II місце отримали Петрусенко Руслан (викладач Комкова О.В., Кирилівська ДМШ), Станкова Варвара (викладач Іотова Л.В., Якимівська ДМШ ) та Шевченко Анастасія

(викладач Водоп’янов В.М., Володимирівська філія Якимівської ДМШ). III місце виборола учениця Якимівської ДМШ Бабенко Марія (викладач Колесник О.Л.), грамоту за участь отримала Борисенко Марія (викладач Карстіна Н.Р.).

   З великим інтересом журі та гості нашого свята слухали виступи конкурсантів номінації «струнно – смичкові інструменти».

   У молодшій групі грамоту за Iмісце отримала Федосєєва Катерина (викладач Козиненко І.Ю., концертмейстер Опікунова Ю.А., Якимівська ДМШ), володаркою III місця стала Сергієнко Карина (викладач Козиненко І.Ю., концертмейстер Опікунова Ю.А., Якимівська ДМШ), Печорник Мар’яна (викладач Верескун Т.В., Давидівська філія Якимівської ДМШ) була нагороджена грамотою за участь.

   У середній групі Тюлягін Лев (викладач Козиненко І.Ю., концертмейстер Опікунова Ю.А., Якимівська ДМШ) отримав грамоту за IIIмісце.

   Конкурсант старшої групи Тюлягін Марк став володарем Iмісця, ансамбль скрипалів у складі Федосєєвої Катерини, Сергієнко Карини, Тюлягіна Лева та Тюлягіна Марка (викладач Козиненко І.Ю., концертмейстер Опікунова Ю.А., Якимівська ДМШ) отримали грамоту за I місце.

   По закінченню виступів конкурсантів номінації «фортепіано» та «струнно – смичкові інструменти» з привітальним словом та своїми побажаннями виступила наша гостя та член журі Власенко Е.А.

   Цікавими виступами порадували глядачів конкурсанти номінацій «народні інструменти» та «духові інструменти».

   У молодшій групі, номінація «народні інструменти» I місце одержав вихованець Кирилівської ДМШ – Нараєвський Максим (викладач Петрусенко Л.І.), II місце виборов Лисенко Артем (викладач Петрусенко Л.І., Кирилівська ДМШ), грамотами за III місце нагороджені вихованці Якимівської ДМШ – Василенко Даніїл та Литвиненко Кирило (викладач Аненко М.М.), Іванов Давид (викладач Дружинін Є.Г.).

   Володарями I місця у середній групі стали – Галушков Владислав (викладач Харечко В.П.) та Зануда Дмитро (викладач Дружинін Є.Г.) вихованці Якимівської ДМШ. Грамоти за II місце отримали Шкроміда Артем та Коваленко Андрій (викладач Аненко М.М.). Володарями III місця стали Гречин Богдан, Полтавець Вікторія (викладач Аненко М.М.), Плетюк Андрій (викладач Дружинін Є.Г.) та Сергієнко Андрій (викладач Кулєшов С.М.).

   I місце у старшій групі отримав Глибін Максим, II місце Безсонова Крістіна (викладач Дружинін Є.Г., Якимівська ДМШ).

   Конкурсанти номінації «духові інструменти» Сергієнко Андрій та Абрамов Олександр нагородженні грамотами за I місце, володарями II місця стали Макойда Ігнат та Александров Віктор, Пориваєв Іван отримав грамоту за IIIмісце (викладач Кузнєцов А.М., концертмейстер Гейман Л.Ю.).

   Вручив грамоти та побажав творчих успіхів та натхнення усім конкурсантам директор КЗ «Якимівська ДМШ» ВодопяновВ.М.                                       Протягом всього заходу глядачів радували музичні подарунки від Глибіної Олександри (викл. Гейман Л.Ю.), вокального тріо у складі Фомінової Таміли, Келесіді Анастасії, Іотової Л.В. (викл. Іотова Л.В., концертмейстер Опікунова Ю.А.), Пориваєва Івана та ансамблю народних інструментів у складі Сергієнка Андрія, Дубіни Андрія, Хайтаса Руслана та Кулєшова С.М. (викладач Кулєшов С.М.). Ведучою свята інструментальної музики була Лариса Гейман.

   Усі учасники конкурсу - фестивалю отримали грамоти та бурхливі овації, а викладачі, батьки та гості - задоволення, масу приємних та хвилюючих моментів.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45