search
Четвер 20 грудня

Заходи до Дня Святого Миколая, Якимівська громада

У Якимівській дитячій музичній школі 18 грудня 2018 року готувалися до зустрічі зі Святим Миколаєм! Надзвичайно цікавий майстер-клас від викладачів образотворчого відділу зібрав майже півсотні дітей! Розфарбовуванням фігурок з солоного тіста та складанням яскравих листівок захопилися всі, і дорослі і малі! Всі бажаючі ознайомилися з виставкою робіт учнів «Зимові візерунки». Наступного дня Микола Миколайович Аненко, викладач відділу народних інструментів Якимівської ДМШ, провів незвичний захід - музичну бесіду "Свято Свято Миколая" для учнів закладу та всіх, хто полюбляє музику. Діти з цікавістю слухали легенди про святого, а потім демонстрували свої уміння гри на музичних інструментах. Не обійшлося, звичайно, в цей день без солодощів і подарунків. Дякуючи таким добрим зустрічам, робиться великий вклад у виховання і розвиток дітей Якимівщини.
19 грудня 2018 року працівники Центрального будинку культури підготували чарівне свято "Скоро, скоро в рідний край край завітає Миколай"! І Святий Миколай завітав з подарунками для всіх першокласників Якимівських ЗОШ! Святкову вікторину для маленьких гостей підготували співробітники Центральної бібліотеки для дітей. Під час театралізованого дійства на сцені Центрального будинку культури діти побачили майже справжніх янголяток, зиму та інших героїв. Вихованці Якимівської дитячої музичної школи подарували присутнім вокальну композицію (керівник Трифонова С.М.). Хореографічний колектив "Капитошки" (керівник Овечко А.В.) здивував глядачів новорічним зимовим танком. Кожен із дітей отримав солодкий подарунок та тендітного янголятка, виготовленого власноруч організаторами свята.
У цей же день у Картинній галереї КЗ «Якимівський районний краєзнавчий музей» відбулась виставка пряників "ПРЯНИКОВИХ БУДИНОЧКІВ". З Днем Святого Миколая від чистого серця привітала всіх присутніх голова Якимівської селищної ради В.М. Громихіна, яка побажала всій громаді радості і добрих посмішок близьких, світлої надії і вірної удачі, казкових чудес і чарівних моментів, безсумнівного щастя на життєвому шляху і щирої любові! Також вона вручила подяку головному організатору виставки, директору ДНЗ "Якимівський професійно-аграрний ліцей" Луніну А. І. На високому рівні захід провів директор музею Гнєдашев В.М. На виставці були представленні роботи вихованців ДНЗ "Якимівський професійно-аграрний ліцей", а також учнів Переможненської, Чорноземненської, Якимівських шкіл № 1 та 2. Приємним подарунком для глядачів виставки "Пряникові будиночки" стали виступи учнів музичної школи Полтавець В., Шкроміда А. (викладач Аненко М.М.), Галушков В. (Харечко В.П.), Огієнко О., Шевченко А. (викладач Водоп'янов В.М.), Сергієнко К. (викладач Козиненко І.Ю.).

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45