search
Понеділок 26 листопада

Урок гідності та свободи в Якимівській громаді

21 листопада 2018 року в актовій залі Якимівської ЗОШ №1 відбувся Урок Гідності та Свободи для старшокласників ЗОШ №1 та НВК «Якимівська гімназія».

«Сьогодні, наша Україна відзначає п’яту річницю Гідності та Свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - Майдан 2004 року, який був Святом Свободи і Революція 2013 року - Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи», - такими словами звернулася до учнівської молоді ведуча заходу, методист з клубної роботи КЗ «Централізована клубна система» Подзолкова Раїса Михайлівна.

Про мужність і героїзм наших співвітчизників, які постали на захист своєї держави, які не боялись померти за Україну розповів учням Якимівський районний військовий комісар Олександр Георгійович Ісаєв. Присутні вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання.

Під час заходу Віктор Миколайович Гнєдашев, директор Якимівського районного історико – краєзнавчого музею презентував свою книгу «Журавлі летять у вирій», яка розповідає про війну на сході України. Зворушлива розповідь автора про збір матеріалу до книги не залишила байдужим жодного слухача. Начальник відділу культури і туризму Якимівської селищної ради Цуркіна Ірина Олександрівна висловила Подяки за вагомий внесок у створення експозиційної зали «Герої не вмирають» у КЗ «Якимівський районний історико-краєзнавчий музей»: Чишку Михайлу Євгеновичу – Якимівському селищному голові (2010-2015 р.р.), Ісаєву Олександру Георгійовичу – воєнному комісару Якимівського районного військкомату;Гапшенку Олегу Олександровичу – начальнику відділу містобудування, архітектури Якимівської райдержадміністрації – головному архітектору Якимівського району; Юферову Дмитру Володимировичу – голові Громадської організації «Товариство ветеранів АТО Якимівка»;Сінькову Сергію Андрійовичу – старшому водію Якимівського районного військового комісаріату, Щербині Олені Леонідівні – дружині полковника Ігоря Івановича Щербини;Левківській Наталі Іванівні – дружині учасника бойових дій В.С. Левківського.

Бібліограф КЗ «Централізована бібліотечна система» Подзолкова Олена Михайлівна познайомила учасників заходу з сучасними виданнями про революційні події, які були представлені на виставці.

Минуть роки…Відлетять у вічність…Але не згасне пам’ять про героїв, які загинули за цілісність, гідність і свободу нашої держави.

Галерея зображень

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45