search
Середа 21 листопада

Культурно-мистецькі заходи Пологівського району

29 жовтня, з нагоди 4-ї річниці загибелі військовослужбовця, учасника АТО Артема Корнєва відбувся мітинг пам'яті та покладання квітів до місця його поховання.

2 листопада у глядацькій залі КЗ «Пологівський ЦКД «Гірник» ПМР за участі аматорів сцени міського центру і дозвілля ввідбулася святкова концертна програма з нагоди 5-річчя вокального колективу «Ремікс».

3 листопада, відділом культури і туризму райдержадміністрації за підтримки Воскресенської сільської ради було проведено 17-й районний фестиваль-конкурс пісенно-поетичної творчості «Злет натхнення» імені Ольги Бойко. Колективом Пологівського районного будинку культури та Пологівського районного організаційно-методичного центру створені умови для проведення конкурсу. Цьогоріч, фестиваль пройшов у селі Воскресенка – малій Батьківщині Ольги Бойко – поетеси та виконавиці авторських пісень

7 листопада з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, у концертному залі імені Глінки Запорізької обласної філармонії культпрацівники з Запорізької області, серед яких була й делегація пологівців – працівників відділу культури і туризму райдержадміністрації, районного будинку культури, центральної районної бібліотеки, районного краєзнавчого музею, дитячої школи мистецтв, районного організаційно-методичного центру.

8 листопада в залі засідань Пологівської районної ради відбулися урочистості та святкова концертна програма з нагоди Дня працівника культури.

9 листопада у глядацькій залі розважального центру «Юність» відбулася святкова концертна програма, присвячена фіналу проекту «Наші пави». У концерті взяли участь аматори сцени та творчі працівники Пологівського районного будинку культури, Пологівської дитячої школи мистецтв, міського центру культури і дозвілля «Гірник».

17 листопада на майданчику біля розважального центру «Юність», за участі творчих працівників та колективів закладів культури клубного типу Пологівського району, міського центру культури і дозвілля «Гірник», Пологівського районного будинку культури відбувся фестиваль вина «POLOGY-WINE-FEST» 2018.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45