search
Вівторок 13 листопада

Професійне свято працівників культури та майстрів народного мистецтва в Приморську

9 листопада в Приморському міському будинку культури відбулися святкові заходи, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, на які були запрошені працівники культури міста Приморська та району, майстри декоративно – ужиткового мистецтва, учасники художньої самодіяльності та глядачі.

Керівники закладів культури: ДХШ, районного краєзнавчого музею, ДМШ, сільських клубних закладів, ЦБС, міського будинку культури провели презентацію фото-слайдів, де розповили про свій колектив, цікаві заходи, та досягнення, які відбулися протягом року.

Працівників культури, майстрів декоративно – прикладного мистецтва привітали керівники Приморської райдержадміністрації Бєлічев С.А., районної ради Ніколенко О.В., міської ради Божкова О.А. та вручили кращим працівникам культури Почесні грамоти, грошові премії, квіти.

Начальник відділу культури Садомова О.А. вручила подяки та цінні подарунки головам Юїрівської, Зеленівської, Коларівської, Єлизаветівської, Інзівської сільських рад, які активно долучаються до проблем культури, та фінансово допомагають у їх вирішенні.

Пісенні подарунки для всіх присутніх в залі прозвучали від методиста організаційно-методичного відділу Браілко Ю.В. і директора МБК Прокопової А.В.

Районна профспілка працівників культури запросила для привітання працівників культури з концертною програмою духовий оркестр та кавер - групу «S.W.I.M». Мелітопольського училища культури.

Глядачі були в захваті від професіоналізму, віртуозного виступу духового оркестру, кавер-гурту, солістки – студентки Катерини Риженко та ведучої – студентки Катерини Свистун.

Своїм виступом колективи подарували незабутнє свято музики та пісні, а високий художній рівень, виконавська майстерність, та сценічна культура стали майстер-класом для клубних працівників та рекламною акцією училища культури.

Працівники культури вдячні за привітання, святковий настрій, спілкування з колегами.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45