search
Вівторок 13 листопада

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА ЯКИМІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

9 листопада 2018 року в концертній залі КЗ «Якимівська дитяча музична школа» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва та концерт «Для тих, хто створює свята».

Культура — найважливіша складова нашого життя. Це відображений в різних проявах і традиціях самобутній дух народу. Просвітницький характер діяльності працівників культури несе в собі світло, любов та красу, примножує культурну спадщину нашого краю.

З професійним святом працівників культури Якимівської громади привітали: Громихіна В.М. - Якимівський селищний голова, Солодка-Могилевська Н.В. - помічник депутата Запорізької обласної ради Любим Л.С. За високий професіоналізм та з нагоди свята Подяками та Почесними грамотами Якимівської селищної ради та відділу культури і туризму Якимівської селищної ради нагородили кращих представників цієї професії та майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Слова вітання в цей день лунали від керівників закладів культури: Гнєдашева В.М., Водоп’янова В.М., Фесика В.О., Солтис В.В., голови профспілки працівників Якимівської селищної ради Навроцької О.Г., голови районної організації профспілки працівників культури Подзолкової Р.М.

Зокрема, Цуркіна І.О. – начальник відділу культури і туризму Якимівської селищної ради, привітала всіх присутніх та побажала здоров’я, добра, благополуччя працівникам культури і їхнім сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Щоб кожен день життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення. Оптимізм, віра і надія допомагали долати труднощі, а удача стала невід’ємною супутницею на життєвих дорогах. Ведучі заходу, Ірина Фоміна та Марина Тартасюк, підготували святковий концерт для колег "Для тих, хто створює свята" з музичними номерами та відео-привітаннями.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45