search
Середа 17 жовтня

Культурно-мистецькі заходи Михайлівського району

9 жовтня 2018 року в КУ «РБК» до Дня Захисника Укарїни відбувся святковий концерт та проводи призовників до лав Збройних Сил України «Мужності й геройства свято». Зі словами привітання виступили: перший заступник голови райдержаміністрації Спасська І.М., військовий комісар Михайлівського районного військового комісаріату капітан Савенко А.І.. Благочинний Михайлівського району, настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці, протоієрей Олег Панчак благословив майбутніх солдат на службу і подарував кожному священну іконку. Подарунки призовники отримали також від райдержадміністрації. З напутним словом виступила також мати призовника і один з призовників. Гостями свята були учасники АТО, які були нагороджені грамотами та медалями. По закінченню відбувся святковий концерт. 

11 жовтня 2018 року в КУ «РБК» відбувся районний фестиваль естрадного мистецтва «Зорепад». Учасники фестивалю змагалися в хореографічному, вокальному та розмовному жанрах. Переможці районного фестивалю приймуть участь в зональному турі фестивалю 19 жовтня в м. Василівка. 

14 жовтня 2018 року відбулися народні гуляння до 144-річниці з дня заснування смт. Пришиб «Святе як хліб моє село». Відбувся конкурс «Пані Осінь», виступ учасників секції боксу, безпрограшна лотерея, концерт художньої самодіяльності Пришибського СБК. Для дітей працювали різноманітні атракціони, аніматори з м. Мелітополь. Відбувся перегляд документального фільму про інфраструктуру смт. Пришиб. Свято закінчилося дискотекою. 

Галерея зображень

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45