search
Вівторок 2 жовтня

Народний ансамбль німецької пісні «Едельвейс» у Всеукраїнському фестивалі національних культур «Дружба»

29 вересня в Миколаєві відбувся Всеукраїнський фестиваль національних культур «Дружба», на який був запрошений колектив з Мелітополя - народний ансамбль німецької пісні «Едельвейс» (керівник Юлія Чабанова).

Цей фестиваль проходить щорічно і об'єднує представників десятків національностей, які проживають на території нашої країни.

З ранку на головній площі - Соборній - працювало «містечко дружби», в якому можна було ознайомитися з традиціями та культурою етнічних спільнот, навчитися народному ремеслу на майстер-класах і спробувати страви національної кухні.

У містечку дружби національними товариствами було підготовлено фотозони, де всі бажаючі могли сфотографуватися на тлі визначних пам'яток кожного народу.На сценівідбувався концерт, на якому можна було побачити запальні танці та послухати народні пісні на різних мовах.

Урочистим парадом по головній вулиці міста продовжився фестиваль. Яскравою різнобарвною колоною в національних костюмах і атрибутикою пройшлися білоруси і поляки, росіяни і болгари, німці та чехи, дагестанці і месхетинських турки, вірмени і греки.

Завершився фестиваль гала-концертом на сцені Обласного палацу культури.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45