search
Вівторок 4 вересня

Культурно-мистецькі заходи Пологівського району

18 серпня 2018 року на центральній алеї міста Пологи відбувся міжрайонний фестиваль народної творчості «Спас іде – гостей веде», який приурочено 27-ій річниці незалежності України та 95-річчю Пологівського району, святу яблуневого та медового Спаса, святу бджолярів, святу працьовитих і творчих людей.
Кількість учасників виставки-ярмарку та фестивалю сягнула 200 осіб, в тому числі: 46 умільців, 4 садівника та 4 пасічника. Метою заходу є збереження та популяризація української культури, фольклорної спадщини, розвитку аматорського мистецтва, популяризації творчості майстрів декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва, вшанування праці бджолярів, садівників і виноградарів, розширення культурних зв'язків.

22 серпня група пологівських волонтерів, держслужбовців, аматорів сцени із святковим концертом, присвяченим 27-й річниці незалежності України відвідали бійців підшефної 55-ї окремої артилерійської бригади в районі проведення Операції об'єднаних сил на Сході України.

23 серпня на головній площі міста Пологи, за участю творчих колективів та аматорів сцени Пологівського районного будинку культури відбулися урочистості, присвячені Дню Державного Прапора України.

23 серпня за участю членів громадських, волонтерських, ветеранських організацій, держслужбовців, жителів міста відбулося покладання квітів до пам'ятного знаку Героям Революції Гідності «Герої не вмирають», з нагоди Дня Державного Прапора.

24.08.2018 на головній площі міста Пологи за участю творчих колективів КУ Пологівський районний будинок культури ПРР відбулися урочистості з нагоди 27-ї річниці незалежності України.

24.08.2018 у міській парковій зоні відпочинку за участі аматорів сцени та працівників КЗ «Пологівський ЦКД «Гірник» ПМР, КУ Пологівський районний будинок культури ПРР, КУ «Пологівський РОМЦ» ПРР відбувся святковий концерт і дискотека, присвячені Дню незалежності України.

Галерея зображень

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45