search
Вівторок 28 серпня

«Квітне щаслива моя Україна», Якимівська ОТГ

23 серпня 2018 року за традицією багатьох років в смт Якимівка відбулися заходи з нагоди Дня Державного прапора України, якими жителі Якимівської громади засвідчили любов та повагу до одного з державних символів. На центральній площі Якимівки мешканці та гості селища зібралися на Урочисте підняття Державного Прапору. Громаду привітала Громихіна В.М. - Якимівський селищний голова, яка у своїй промові наголосила про велику значимість цього свята та побажала миру кожній родині в Україні. Під звучання Гімну України якимівці, учасники АТО, підняли Державний Прапор. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто боровся за незалежність нашої країни. Привітання від підростаючого покоління, запальний танок з використанням національної символіки, нікого не залишив байдужим! Після урочистостей делеговані представники районного військового комісаріату, відділу культури і туризму Якимівської селищної ради та громадськості поклали квіти на могили земляків, загиблих у зоні АТО.

24 серпня 2018 року з 16.00 год. святкування Дня незалежності України розпочалося у місцевому парку. Співробітниками відділу культури і туризму Якимівської селищної ради були підготовлені святкові інтерактивні локації для дітей та дорослих. Окрасою свята було символічне дерево побажань, на нього можна було прикріпити власне побажання Україні на жовто-блакитних серцях. Напередодні святкувань була оголошена акція збору світлин «Україна – це ми!» для виставки фото просто неба. «Фотосушка», яка зібрала понад 60 фотографій професіоналів та аматорів, привертала неабияку увагу якимівців. Для всіх присутніх працювали фото-зони у національному стилі. Центральна бібліотека запропонувала глядачам виставку сучасної української літератури, вікторини, мистецькі акції для дітей та аквагрим. Вечірня програма продовжилася концертом учасників самодіяльності та масовим гулянням.
У старостинських округах Якимівської ОТГ відбулися заходи до Дня Державного Прапору України та Дня незалежності України. Будинками культури проведені урочисті збори, святкові концерти, флешмоби, бесіди, виставки робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Бібліотеками Якимівської ОТГ оформлені тематичні виставки-інсталяції та викладки літератури.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45