search
Вівторок 28 серпня

СВЯТКОВІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, Гуляйпільська міська ОТГ

«Відродили державність, відновили незалежність, захистимо свободу!»,- під таким гаслом пройшли урочисті заходи, присвячені Дню Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України в Гуляйпільській міській ОТГ.

14.08.2018 року на Центральному стадіоні м. Гуляйполя відбулося урочисте відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям та спортивні змагання з міні-футболу.
Того ж дня в Храмі Святителя Тихона, далі у центральному сквері м.Гуляйполя пройшло Архієрейське богослужіння на чолі з Преосвященнішим Єфремом епископом Бердянським і Приморським, Хресний хід вулицями міста Гуляйполя, освячення каплички правлячим ахріпастором та священнослужителями Гуляйпільського богослужіння, водосвятний молобень та освячення меду.

20-27.08.2018 в Центральній бібліотеці ім. В.Діденка м.Гуляйполя реалізовано патріотично-інформаційний проект «Україна незалежна», який включав:

  • тематичну полицю «Культурне відродження України»;
  • експрес-повідомлення «Прапор, що пройшов через віки»;
  • відео-круїз «Україна надзвичайна»;
  • історичну вікторину «Пізнаймо Україну разом».

В бібліотеці для дітей м.Гуляйполя 22.08.2018 року відбулася патріотична година «Стигла нива, небо синє – прапор України», 23.08.2018 року - віртуальна мандрівка «Хай квітне рідна моя Україна».

22.08.2018 року в КУ «Гуляйпільський краєзнавчий музей» Гуляйпільської міської ради організований День відкритих дверей та інформаційно-агітаційна година з популяризації військової служби «Україна починається з тебе».

23.08.2018 року відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченку та урочиста хода вулицями міста, в якій взяли участь керівники громади та району, учасники АТО, представники трудових колективів.
На площі біля культурно-спортивного комплексу «Сучасник» пройшов захід «Незалежній Україні – слава нині і повік!» під час якого відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Право підняти прапор було надане учасниками бойових дій в зоні АТО Хорішку Миколі та Шабаю Валентину, яких супроводжували маленькі україночки Зінченко Софія та Волошина Валерія.
Перед присутніми виступили голова районної державної адміністрації О.Іщенко, голова районної ради А.Клешня, міський голова С.Ярмак, які вручили нагороди 47 особам, в тому числі 37 учасникам бойових дій в зоні АТО. 8 родин загиблих та померлих воїнів АТО одержали матеріальні допомоги в сумі 2 тис. грн. кожна за рахунок коштів районної програми «Назустріч людям».

23.08.2018 в Успенівському сільському будинку культури пройшов урочистий концерт «Горда й Незалежна», в Гуляйпільському сільському будинку культури - тематичний вечір «Моя Україна прекрасна – пісень і волі сторона».

24.08.2018 на площі біля культурно-спортивного комплексу «Сучасник» м. Гуляйполя пройшов VІІ мистецький фестиваль «Грона творчості», виставка учнів художнього відділення Дитячої школи мистецтв, виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва «В рушниках і калині розквітла Україна», майстер-клас з декоративного розпису від Анни Кочеткової, працювали дитячі атракціони, організована святкова торгівля.
Того ж дня в Темирівському сільському будинку культури відбувся святковий концерт «Україна-ніжність лебедина, богом обдарована земля».

24.08.2018 року в Гуляйпільській міській бібліотеці-філії №2, Гуляйпільській, Мирненській, Новомиколаївській, Святопетрівській, Темирівській, Червоненській сільських бібілотеках-філіях пройшов конкурс дитячих малюнків «Україна очима дітей».

На 31.08.2018 в Рівнопільському сільському будинку культури заплановані урочистості до Дня незалежності України та Дня визволення села Рівнопілля.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45