search
Вівторок 31 липня

«Промені духовності», Якимівська ОТГ

27 липня 2018 року відділом культури і туризму Якимівської селищної ради було проведено захід з нагоди 1030-річчя Хрещення України – Русі. На духовно – просвітницьку годину «Промені духовності» зібралися: представники органів самоврядування, райдержадміністрації та старостинських округів Якимівської територіальної громади, керівники установ та підприємств селища, члени громадських організацій та пересічні громадяни.
Співробітник Центральної бібліотеки Н.В. Олефіренко звернулася до присутніх з проникливою доповіддю про Хрещення Київської Русі-України і духовні цінності нашого народу.
Цікавою була розповідь, побудована на унікальних архівних матеріалах, про історію Православних Церков Якимівщини, яку презентував директор КЗ «Якимівський історико - краєзнавчий музей» В.М. Гнєдашев.
За темою «Православ’я і сучасність» виступив протоієрей Димитрій Арабаджі. Вразили та розчулили всіх гостей співи церковного хору.
Наприкінці, із словами сподіваннями на краще майбутнє та закликом бути справжніми людьми, виступили діти – учасники художньої самодіяльності Будинку культури Якимівської селищної ради. Ведуча заходу, методист Будинку культури Якимівської селищної ради, Р.М. Подзолкова, подякувала всім, хто долучився до духовності напередодні великого свята.

Галерея зображень

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45