search
Четвер 5 липня

Культурно-мистецькі заходи Пологівського району

21 червня за участі творчих колективів та аматорів сцени Пологівського районного будинку культури і Пологівської дитячої школи мистецтв відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня державної служби України.

З 23 по 27 червня актори народного театру Пологівського міського центру культури та дозвілля «Гірник» взяли участь у Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва «Усмішки Глазового», де представили публіці театралізовану мініатрюру «Асорті від Глазового» і посіли призові місця. У номінації «Авторські твори» другі місця посіли Юлія Коваленко та Сергій Журавльов; такі ж місця вибороли Світлана Філоненко та Микола Кузін, які виконали твори Павла Глазового.

З 24 по 30 червня у м. Одеса проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «Казки Чорного моря», Гран-прі якого вибороли учасники зразкового аматорського хореографічного колективу «Союз» у номінації «Хореографічне мистецтво. Народний танець»; І місце у номінації «Вокальне мистецтво. Народний вокал» посіла вокалістка районного будинку культури Аліса Приходько.

27 червня у залі засідань Пологівської районної ради, за участі аматорів сцени та творчих колективів Пологівського районного будинку культури й Пологівської дитячої школи мистецтв, відбулися урочистості та святковий концерт до Дня Конституції України.

Галерея зображень

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45