search
Субота 23 червня

Культурно-мистецькі заходи Якимівського району

МИ ПАМ′ЯТАЄМО …

Відділом культури і туризму райдержадміністрації за участю працівників редакції в прес-центрі районної газети «Слово трудівника» 22.06.2018 о 9.00. годині проведено засідання «круглого столу» на тему: «Історична мандрівка: «Життя Якимівщини під час окупації очима очевидців» участь в якому прийняли представники органів влади, ветерани різних поколінь, діти війни, представники громадськості та духовенства.
Очолила засідання керівник апарату райдержадміністрації Величко Л.Ф.. До присутніх звернувся голова районної ради Шило Ю.В. із промовою про місце і роль України в Другій світовій війні та спогадами батьків про пережитий ними період окупації та післявоєнного лихоліття. Районний військовий комісар Ісаєв О.Г. провів у своєму виступі лінію поєднання різних поколінь в боротьбі за свободу України на яскравому прикладі військової служби чоловіків своєї родини. Настоятель Якимівського Святоказанського храму протоієрей Димитрій Арабаджи в своєму виступі розкрив силу віри та духовності в роки випробувань війною. Ветерани праці: голова районної ради ветеранів Кирпик М.М., голова Якимівської селищної ради Шеремєт′єв М.І., Заслужений вчитель України Кучерина Є.С. та вчитель Хованська Т.М. (діти–війни) розповіли про воєнні та повоєнні роки, ставлення до ветеранів та сімейні історії того часу, які зберегла їх пам’ять. Тематичну музично-поетичну композицію «Солов’ї» прочитала вчитель зарубіжної літератури вищої категорії, «Старший вчитель» Охрімівської загальноосвітньої школи Чурса І.Д..
У бліц-спогадах «Я пам’ятаю…» кожний учасник заходу розповідав про пережиті часи окупації, участь в бойових діях у період Другої світової війни, про спогади батьків та дідів щодо драматичного періоду їх життя в воєнні роки, про погляди сучасної молоді (четвертого покоління воїнів-визволителів) на історичні події.
Основна частина заходу завершилася о 10.00 годині саме всеукраїнською хвилиною мовчання, як знаком вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
А далі, учасникам засідання редакцією газети «Слово трудівника» було запропоновано перегляд відеоролику про хід проведення Акції «Вогонь перемоги – вогонь пам’яті» про велоестафету по Якимівському району, яка відбулася 9 травня.
Сльози наверталися на очах у присутніх від почутого і побаченого. Пам'ять жива… у спогадах, у фотографіях, у обелісках, а найважливіше – у
наших серцях. Ми пам’ятаємо…

Галерея зображень

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45