search
Четвер 7 червня

Новини Гуляйпільської міської ОТГ

Парад зірок

25 травня в місті Гуляйполі відбувся традиційний «Парад зірок», на якому 197 дітей були нагороджені у п’яти номінаціях: «Гордість Гуляйпільського краю», «Інтелект року», «Таланти і мистецтво», «Сузір’я фантазій», «Творча обдарованість», «Мистецький олімп». Двадцять п`ятьобдарованихюнаків та дівчат отримали грошові премії.

Вітаємо учнів та викладачів КЗ «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради (директор Діденко Л.В.), які були відзначені в номінації «Гордість Гуляйпільського краю» та нагороджені преміями для обдарованої молоді:

ШУЛЬГА Віталій, учень 8 класу (фортепіано), викладач Л.Діденко;

ШАРОВСЬКА Юлія, учениця 7 класу (фортепіано), викладач Н.Косінова;

ТІЩЕНКО Світлана, учениця 3 класу (фортепіано), викладач Г.Литвинова;

ЯРА Анна, учениця 8 класу (сольний спів), викладач І.Козлова;

ЗАБОРСЬКИЙ Олександр, учень 3 класу (сольний спів), викладач Т.Бекірова;

СОЛОДЧЕНКО Ольга, учениця 8 класу (сольний спів) викладач Т.Бекірова;

СВІРСЬКИЙ Станіслав, учень 5 класу (гітара), викладач Є.Лисота;

ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ «ШАНС», викладач Ю.Коломоєць;

АНСАМБЛЬ БАНДУРИСТОК «СТРУМОЧОК», викладач Л.Шепель;

ОРКЕСТР НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ, викладач С.Яковенко;

ЄРЕМЕНКО Юлія, учениця 7 класу (художнє відділення), викладач В.Коростильов;

РАТУШНА Аліна, учениця 6 класу (художнє відділення), викладач М.Заворотинський;

МИРОШНИК Єлизавета, учениця 7 класу комунального закладу «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Гуляйпільської міської ради за І місце в обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач-2018».

Обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України.Бажаємо, щоб наполеглива праця та дитячі зіркові мрії привели юних музикантів до вершин слави!

 

«Тобі, рідне місто, наша творчість і талант!»

під такою назвою 31 травня відбувся звітний концерт комунального закладу «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради.

Мистецька родина звітувала перед рідним містом, батьками, друзями та земляками про свої досягнення у 2017–2018 навчальному році.

Звітний концерт – це свято мистецтва, заключний акорд навчального року, шлях до якого лежить через наполегливу працю учнів та викладачів, щоденні репетиції та хвилювання.

На подвір`ї гостей зустрічала виставка робіт учнів художнього відділення «Вернісаж юних».

Офіційну частину відкрила директор Л.Діденко, яка привітала присутніх зі святом, побажала нових творчих звершень, наснаги, успіхів, виконала почесну місію вручення Свідоцтв про закінчення Дитячої школи мистецтв випускникам та похвальних грамот учням за високі досягнення у навчанні.

Перед присутніми виступили начальник відділу культури Гуляйпільської міської ради Л.Третьякова та заступник голови районної державної адміністрації О.Турченко.

Святкову програму звітного концерту складали виступи кращих дитячих колективів та солістів, які стали призерами обласних, Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів – дитячий оркестр народних інструментів, ансамбль троїстих музик «Дивограй», хореографічний ансамбль «Шанс», О. Заборський, О. Солодченко, Ю. Шаровська, А. Яра. Яскравими виступами глядачів вітали вокальні ансамблі «Дзвіночки» і «Вікторія». З великим задоволенням для всіх присутніх у залі виступали з сольними концертними номерами випускники школи В. Бодня, А. Зіма, О. Васіліаді, В. Рубан, В. Малюченко, К. Дейнега.

Ще одну різнобарвну сторінку своєї творчої історії перегорнула мистецька родина школи мистецтв. Зустріч з дитячою творчістю відгукнулась теплом у серцях глядачів.

Бажаємо учням та викладачам школи нових творчих злетів, яскравих перемог і процвітання.

 

Дитячий Марафон

Ювілейний 25-й щорічний Дитячий Марафон, присвячений Міжнародному дню захисту дітей, за доброю гуляйпільською традицією зібрав цьогорік усіх бажаючих допомогти дітям 1 червня у Центрі дитячої та юнацької творчості.

Ведучі свята Катерина Волошина таЮрій Шаровський наголошували, що Марафон є святом благодійності, де гуляйпільці, кожна родина, вулиця, місто, вся громада протягують руку допомоги та підставляють своє доросле плече дітям, які потребують уваги і піклування.

Усіх присутніх зі святом вітали міський голова С. Ярмак, голова районної ради А. Клешня та перший заступник голови райдержадміністрації Л. Гришаєва, які зробили перші внески до скарбнички Дитячого фонду, вручили матеріальні допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування – випускникам 2018 року: І. Нефьодовій (ЗОШ№1), А. Кузьміній, О. Севастьянову і К. Гремякіну (Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат).

Добровільні внески до районного Дитячого фонду, якому в цьому році виповнилося 30 років, зробили керівники органів місцевого самоврядування, працівники трудових колективів установ та організацій всіх форм власності, сільгоспвиробники, представники малого та середнього бізнесу Гуляйпільського району.

За попередніми підрахунками лічильної комісії на рахунок Дитячого фонду надійшло понад 57 176 грн., в тому числі 38000 грн. – перерахунком, 13176 грн. – готівкою і 6000 грн. – речами.

 

Дитячий фестиваль «Веселі нотки»

В рамках літньої оздоровчої кампанії 2018 року 7 червня відбувся дитячий фестиваль «Веселі нотки».

Культурно-спортивний комплекс «Сучасник» зібрав дітлахів, які відпочивають у пришкільних таборах з денним перебуванням та мовних таборах Гуляйпільської міської ОТГ та району.

Популярні дитячі мелодії сповістили про початок свята дитинства. Ведуча фестивалю А. Гончаренко привітала маленьких глядачів з початком літніх канікул, наголошуючи, що «Веселі нотки» стали справжнім святом гарного настрою, міцної дружби та веселого дитячого сміху.

У фестивалі взяли участь 76 виконавців різних жанрів мистецтва.

З вітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу культури і туризму Гуляйпільської міської ради Л. Третьякова, яка нагородила учасників фестивалю грамотами, вручила солодощі та подякувала керівникам колективів, батькам за підготовку маленьких виконавців, активну участь у культурному житті громади.

Галерея зображень

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45