search
Середа 6 червня

Перемога у конкурсі учасників Академії культурного лідера, Оріхів

Міністерством культури України спільно із Goethe – Institut, у квітні цього року було оголошено конкурс учасників навчальних програм «Академія культурного лідера» з підготовки ТОП менеджерів галузі культури для ОТГ та малих міст України.

Метою програми «Академія культурного лідера» є вдосконалення кваліфікації місцевих керівників галузі культури, зацікавлених представників бізнесу, громадянського суспільства та молоді, яка прагне працювати в органах місцевого самоврядування, галузі культури та креативному секторі із використанням сучасних механізмів та досвіду кращих практик ЄС.

В цьому конкурсі, за сприянням Оріхівської міської ради, прийняла участь начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради Качур Олена Дмитріївна, яка стала його переможцем і вже з 06 по 09 червня 2018 року у складі 25 переможців конкурсу прийме участь в першому модулі Академії.

Результатом навчання стане розробка інноваційної стратегії розвитку культурної політики та галузі культури Оріхівської міської ОТГ, яку Олена Дмитріївна буде готувати спільно з модераторами програми, а по закінченню навчання отримає сертифікат Міністерства культури України.

За інформацією відділу культури, туризму
та охорони культурної спадщини виконавчого
комітету

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45