search
Четвер 31 травня

Районне свято «Слов’янський родовід», Приморський район

26 травня пройшло районне свято «Слов’янський родовід» з нагоди Дня слов’янської писемності та культури,яке зібрало близько 250-ти не просто учасників,а добрих друзів з усього Приморського району. Цього року гостинним господарем свята стала Банівка.В святково прикрашеному сільському будинку культури відбулися урочистості та велика концертна програма за участю творчих колективів району.
Дуже приємно для всіх було приймати щирі вітання зі святом від протоієрея Свято-Троіцької церкви Дмитра Лебедченка,від голови села Банівка Ганни Долговської,голови Приморської міської ради Олени Божкової та голови Приморської районної ради Олега Ніколенка, Степана Намлієва –голови Приморського районного болгарського культурно-просвітницького товариства «Співдружність» ,від поважаних працівників культури,від вчителів,від мешканців села. Були вручені подарунки,дипломи та хліб на рушнику.
Колективи художньої самодіяльності подарували глядачам свої яскраві виступи. Під запальні болгарські та українські танці важко було всидіти в глядацькому кріслі. Не можна було не підспівувати й виконавцям знайомих та улюблених пісень.
Свою майстерність показали вокальні та хореографічні колективи,солісти,дуети,тріо з 16 сільських клубних закладів .
Бібліотекар Банівської сільської бібліотеки в фойє СБК оформила яскраві тематичні виставки «Спочатку було слово…» та «Село моє». Тут же у фойє було розгорнуто виставку-продаж домашніх смаколиків,які приготували школярі села та виставку робіт місцевих майстрів декоративно-прикладного мистецтва.
Дуже приємно й затишно стає на душі,коли збираються талановиті слов’янські народи в дружнє родинне коло,коли є таке свято. Було зроблено багато роботи ,але свято вийшло дійсно яскравим, теплим і незабутнім.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45