search
Четвер 17 травня

Культурно-мистецькі заходи Пологівського району, квітень

12 квітня у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара відбувся обласний конкурс патріотичної творчості «Спадщина», участь у якому взяли аматори сцени закладів культури Пологівського району.

В рамках проведення акції «Великодній кошик солдату» 13 квітня учасники «Творчого батальону Пологівщини» відвідали військовослужбовців підшефної частини Збройних Сил України у м.Мар’їнка із святковим концертом.

17 квітня у розважальному ценрі «Юність», за участі аматорів сцени закладів культури клубного типу Пологівського району відбувся урочистий захід «Янголи милосердя на варті». Святкова програма відбулася з нагоди 100-річчя Товариства Червоного Хреста України.

20 квітня у КЗ «Пологівський ЦКД «Гірник» відбувся творчий звіт театрального колективу Пологівського районного будинку культури «Браво», для підтвердження статусу зразкового аматорського колективу.

20 квітня з нагоди 95-ї річниці Пологівського району та в рамках акції «Слався, рідний Пологівський край!», у с. Федорівка за участі аматорів сцени закладів культури клубного типу району відбувся святковий концерт. Також святкові концерти в рамках мистецької акції відбулися у селах: Ожерельне, Басань, Магедове, Кінські Роздори, Воскресенка, Григорівка, Новофедорівка, Новокарлівка, Інженерне, Шевченкове та Тарасівка.

Мистецька акція «Слався, рідний Пологівський край!» триває, в її межах святкові концерти відбудуться ще на 5 територіях Пологівського району.
25 квітня за участі аматорів сцени та творчих колективів закладів культури клубного типу району, у розважальному центрі «Юність» відбувся святковий концерт до Дня пам'яті Чорнобильської трагедії.

26 квітня на площі перед Пологівським районним будинком культури, за участі хореографічних колективів району відбувся районний фестиваль хореографії ««СОЮЗ» збирає друзів», присвячений Міжнародному дню танцю.

До Міжнародного дня танцю, 28 квітня, в м. Запоріжжя відбувся гала-концерт Міжнародного фестивалю «Терпсихора запалює зірки».

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45