search
П'ятниця 11 травня

Урочисті заходи до Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій Війні, Приморськ

В Приморську відбулися урочисті заходи до Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій Війні.

8 травня в Приморську в міському сквері відбувся мітинг-реквієм «Славимо подвиг Другої Світової» з нагоди Дня Памяті та Примирення. Біля меморіалу на честь загиблих воїнів –земляків в Другій Світовій Війні зібралася місцева громада: ветерани й діти війни, керівництво району,міста,представники різних організацій,школярі та інші вдячні за Перемогу люди. Виступили з промовами : працівник Приморського краєзнавчого музею,голова міської ради, голова районної ради. Привітали присутніх ветеранів війни ,вручили їм квіти. Настоятель Свято-Нікольського храму протоієрей Володимир провів молебен за загиблими воїнами на фронтах війни. Всі присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника воїну –возволителю.

9 травня в День Перемоги на міській площі протягом усього дня відбувалися святкування й концерти. З ранку відбувся молодіжний велопробіг «Єдність в імя Перемоги». Продовжив естафету святкування концерт вокального ансамблю «Передзвони» та творчих колективів та солістів міського будинку культури. В краєзнавчому музеї цілий день були відкриті двері для відвідувачів.

Вечір святкового дня почався з виступу народного інструментального ансамблю «Диксиленд» . Присутні на площі глядачі із задоволенням слухали мелодії минулих років та сучасні. Наступними свій виступ подарували приморцям учасники ВІА в святковому концерті «Весна Перемоги». Під гучні оплески глядачів співали гурти «Крила» у складі учнів українсько-болгарського ліцею та гурт «Странный мир» у сучасному своєму складі та у складі учасників 70-80-х років. Старше покоління глядачів згадали танцювальні вечори минулих років. Сучасні пісні у неперевершеному виконанні молодих солістів ,не менш порадували глядачів на переповненій площі міста. Музика,оплески,пісні лунали на все місто святковим травневим вечором.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45