search
П'ятниця 11 травня

Святкові заходи, присвячені 73й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Гуляйпільська міська ОТГ

4 травня працівники бібліотеки для дітей спільно з провідним методистом Центру культури і дозвілля КЗ «Централізована клубна система» Гуляйпільської міської ради провели літературно-музичний вечір «Свято, що гуртує покоління», присвячений 73-й річниці Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні.

7 травня у рамках обласної велоестафети «Єдність в ім’я Перемоги» до Дня пам’яті та примирення вулицями міста Гуляйполя проїхало близько 100 старшокласників загальноосвітніх шкіл громади.

Стартували вони від пам’ятника Жертвам фашизму, що на виїзді з м. Гуляйполе до м. Запоріжжя. Далі приїхали до пам’ятника воїнам, які загинули у роки Другої світової війни, що по вул. Великій. Саме там відбувся урочистий мітинг. Присутні вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Після закінчення мітингу учасники велоестафети вирушили до пам’ятника Жертвам фашизму, а звідти - до Меморіалу Слави, де і завершили велопробіг.

8 травня на центральній площі міста Гуляйполя відбулося урочисте відкриття районної Дошки пошани.

Керівники району вручили почесні грамоти представникам трудових колективів у різих галузях, занесеним на районну Дошку пошани у 23 номінаціях.

В номінації «Кращий приватний підприємець» на районну Дошку пошани занесена Сапога Ірина Олександрівна, фізична особа-підприємець, керівник театру і моди «FashionDancе.

В номінації «Кращий заклад культури чи колектив художньої самодіяльності» - Полтавський сільський будинок культури Полтавської сільської ради Гуляйпільського району (директор Крупій Іван Іванович).

У номінації «Кращий працівник галузі культури» - Яковенко Наталія Володимирівна, заступник директора КУ «Централізована бібліотечна система» Гуляйпільської міської ради.

В Центрі дитячої та юнацької творчості пройшовсвятковий захід «Надвечір’я» для ветеранів війни та ветеранів педагогічної ниви.

9 травня на Меморіалі Слави відбувсямітинг-реквієм «За цвіт життя завдячує народ».

На площі біля культурно-спортивного комплексу «Сучасник» - святковий концерт «Салют Перемозі!».

Працівники краєзнавчого музею організували День відкритих дверей «Повість полум’яних літ».

7 та 9 травня відбувся показ кінофільму «Кіборги».

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45