search
Середа 25 квітня

10-й ювілейних регіональний фестиваль духовного співу «Великодні дзвони» і виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Великодні візерунки, Великодні писанки», присвячений Світлому Христовому Воскресінню. Приморськ

22 квітня в Приморському міському будинку культури відбувся 10-й регіональний фестиваль духовного співу «Великодні дзвони» і виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Великодні візерунки, Великодні писанки», присвячений Світлому Христовому Воскресінню. Організатори фестивалю –відділ культури Приморської міської ради та Свято-Миколаївський кафедральний собор.
Благословив 10-й ювілейний фестиваль єпископ Бердянський і Приморський преосвященнійший Єфрем .
В фестивалі прийняли участь церковні хорові колективи з Приморська, Бердянська, Бердянського району, учні дитячої недільної школи при Свято-Миколаївському соборі з постановкою «Хрещення Русі».
В програмі концерту виступили колективи МБК :вокальний ансамбль «Передзвони», зразковий хореографічний колектив «Феєрверк», хореографічний колектив «Фанстеп» з с. Єлизаветівка з чуттєвою композицією «Янголи».
Гостем фестивалю був вокальний колектив з міста Дніпро «Світло Софії».Цей виступ став просто яскравою подією. Бездоганний професійний вокал вразив всіх глядачів у залі, звучали пісні на духовну тематику на трьох мовах :українській,російській та болгарській.
В фойє МБК була оформлена велика виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Великодні візерунки,Великодні писанки».Свої неперевершені роботи на Великодню тематику надали майстри з Приморська, сіл Преслав,Єлизаветівка,Юріївка,Новопавлівка,Борисівка,Нельгівка,ст.Нельгівка.
Роботи виконані в техніці вишивка хрестиком,вишивка бісером, плетіння гачком та спицями, квілінг, м’яка іграшка, витинанка,малювання аквареллю. Були виставлені роботи з природного матеріалу. Неймовірні були писанки, зроблені у різних техніках :писанка-дряпанка,травлена,яєчні витинанки.
Яскраві роботи показали й учні Приморської ДХШ.

Також в фойє було розгорнуто велику виставку –презентацію «Листівка нашого дитинства» Приморських колекціонерів Володимира та Тетяни Голякових. Глядачі з задоволенням та ностальгічним настроєм передивились поштові листівки ,видані у 19-20 століттях та сучасні.
Усім учасникам фестивалю були вручені дипломи та пам’ятні подарунки.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45