search
Вівторок 20 лютого

Вечір пам’яті, присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні, м. Гуляйполе

Небесна сотня білих журавлів

19 лютого 2018 року на базі Гуляйпільського краєзнавчого музею прийшов вечір пам’яті «У їхніх серцях жила Україна», присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні.
«Тим, хто поліг у боротьбі за волю і кращу долю України, цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, героям «Небесної сотні» – присвячується!»,- такими словами розпочали захід його ведучі Юлія Вовк та Юрій Шаровський.
До присутніх звернулися перший заступник міського голови О.А.Савицький та заступник голови Гуляйпільської райдержадміністрації О.В.Турченко.
Запрошені на захід учасники бойових дій в зоні АТО, громадськість міста з болем у серці повернулися у 2013-2014 роки, згадавши події Майдану.
Під час заходу були використані відеоматеріали, прозвучали пісні у виконанні І.Козлової, вокального тріо «Мальви», театру естрадної пісні «Випадкова зустріч» (керівник В.Жук).
Директор Гуляйпільського краєзнавчого музею Геньба Л.Г. запросила присутніх до розділу експозиції, присвяченого подіям на Донбасі, де відбулася презентація виставки фоторобіт «Пів світу плаче, пів світу скаче» члена Спілки фотохудожників України Володимира Шеремета.
Військовий комісар Гуляйпільського районного військового комісаріату, підполковник Шаповал О.В. вручив нагрудний знак «Ветеран війни. Учасник бойових дій» військовослужбовцям - учасникам АТО, звільненим з лав Збройних Сил України.
В бібліотеках централізованої системи розміщені інформаційні стенди «Пам’ятаємо поіменно…». У бібліотеці для дітей підготовлена «Виставка – пам’яті «Небесна Сотня білих журавлів». В центральній бібліотеці ім.В.Діденка відбувся відеоперегляд «За Україну, за її волю».

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45