search
Вівторок 6 лютого

Всеукраїнський благодійний конкурс краси, моди і таланту «Little Snow Queen of Ukraine 2018»

З 2 по 4 лютого у Києві відбувся Всеукраїнський благодійний конкурс краси, моди і таланту «Little Snow Queen of Ukraine 2018». В якому брала участь i наша маленька королева Валерiя Iбрагiмова з мiста Василiвка.

Учасники з Одеси, Херсону, Києва, Запоріжжя, Мелітополя, Чорткова, Житомира, Сарн та Вінниці завітали до столиці, щоб стати частиною справжньої зимової казки, разом з героями відомої всім історії про Снігову королеву. Кай, Герда та снігова чарівниця розповіли її на сучасний лад. І дійсно, це було вишукано, захопливо та чарівно, адже кожна дівчинка дивувала глядачів та журі неперевершеними образами. Дефіле у арт-костюмах «Снігових королев», магічний вихід з ліхтариками, надзвичайно атмосферний зимовий танець, чудові таланти та звісно вишуканий бал справжніх принцес і навіть одного принца.

На святі не було переможених, адже кожна дівчинка змогла відчути себе королевою, а наша Валерiя отримала двi корони, два титули- Little Snow Queen of Ukraine 2018 FRIENDSHIP, а також головний титул переможницi Little Snow Queen of Ukraine 2018 WINNER.

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45