search
Середа 24 січня

«Різдвяна зірка» сяяла в Приморську

12 грудня в Приморську в міському будинку культури відбувся 10-й ювілейний святковий концерт «Різдвяна зірка», який проводиться разом з Свято-Нікольським Кафедральним собором. В концерті приймали участь як колективи худ. самодіяльності МБК, сільських клубних закладів району, так і церковні хорові колективи з Бердянська, Бердянського району, м.Приморська. Звучали колядки, щедрівки, новорічні пісні, танці. А дитяча недільна школа показала глядачам Різдвяну виставу.
Ведучий концерту Благочинний Приморського району протоієрей Володимир Савійський дуже цікаво розповів про значення Різдва Христового. Глядачів і учасників концерту привітав Преосвященнійший Єфрем,єпископ Бердянський і Приморський. В фойє МБК була оформлена виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Зимове диво», учасників народного любительського об’єднання «Приморські візерунки», майстрів з с.Преслав, Борисівка, Новопавлівка, роботи викладачів і учнів ДХШ і Приморського центру дитячої творчості. Всі представлені роботи були на зимову і Різдвяну тематику.
Також у фойє МБК відбулася виставка Різдвяних Зірок,зроблених учасниками конкурсу «Краща Вифлеємська Зірка». Переможців було нагороджено Дипломами і подарунками від Свято-Нікольського Кафедрального собору. Всім колективам, які прийняли участь у концерті було вручено дипломи і солодкі пироги.

Галерея зображень

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45