search

Дистанційна робота (14)

Понеділок 1 червня

День захисту дітей 2020

Автор
1 червня Україна відзначила День захисту дітей! Комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації презентувала культурно-мистецький онлайн проєкт до Дня захисту дітей «Дитячому світу лиш барви веселки!» за участю творчих аматорських колективів і окремих виконавців закладів культури Запорізької області. Трансляція заходу відбулася 1 червня о 10.00 годині на Ютуб каналі «ОМЦКіМ Запоріжжя» за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=tEIk0fxp19M&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2XNyc26e1p_FibC0oFjp8z4ezuUN5GsOMQ1XRxj84OZdzhSBcvYUSjs-4

Інтернет- інтернет – акція до Дня вишиванки «Моя вишиванка – мій оберіг» віртуальне знайомство з вишиванками та традиціями різних регіонів України проводиться з 13 по 22 травня 2020 року. Також взяти участь в інтернет-акції запрошуються учні та викладачі мистецьких шкіл м. Запоріжжя та Запорізької області. Всі надіслані матеріали будуть розміщені на офіційному Сайті Центру: www.zomc.org.ua та у групі Центру у мережі Facebook.Відео-матеріали, фото надсилайте на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з позначкою «До дня вишиванки»
В цей день, який щороку відзначається у третій четвер травня, усі охочі можуть долучитися до свята, одягнувши вишиванку на роботу або навчання.
День вишиванки в Україні народився в студентських та викладацьких колах. На сьогодні це свято відзначається понад 10 років. Вважається, що традиція, яка з часом переросла у День вишиванки, була покладена ініціативою студентки Чернівецького національного університету Лесі Воронюк в 2006 році. Надихнувшись прикладом своїх друзів, які носили національний одяг, вона запропонувала своїм однокурсникам раз на рік приходити в Університет у вишиванці. Ініціатива швидко поширилася по вишам міста, а потім і по всій Україні.
Це свято, присвячене українській національній культурі та традиціям, незважаючи на свій відносно молодий вік вже придбало широку популярність і стало традиційним.

У 2013 році свято вперше дістало державну підтримку. З початком війни на сході України вишиванки почали дарувати українським військовим на фронті.
Крім того, святкові акції, присвячені українській вишитій сорочці, проводяться не тільки в Україні, але й далеко за її межами – в країнах Європи, Канаді, Сполучених Штатах Америки, Австралії.

«Ми пам’ятаємо»

7 травня на ютуб каналі Запорізького обласного методичного центру культури і мистецтва за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, з нагоди Дня пам'яті та примирення і 75-тої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулася трансляція святкового онлайн-концерту «Ми пам’ятаємо», який підготували спеціалісти комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради.

Свою творчість, вітання з Днем перемоги, любов і повагу дарували ветеранам Другої світової війни та людям старшого покоління професійні і аматорські творчі колективи, співаки та артисти закладів культури Запорізької області:

- дует Ксенія Кізюн і Інна Михайленко, солісти оркестру та балет Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В.Г. Магара, головний балетмейстер Тетяна Астафьєва, заслужена артистка України;

- Світлана Ремжина, солістка Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В.Г. Магара та Анна Колобердянко;

- артисти Запорізького академічного обласного театру юного глядача Інна Качан, Максим Ігнатьєв та заслужена артистка України Катерина Макоєд;

- академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії, художній керівник Лілія Гринь, заслужений діяч мистецтв України;

- Запорізький муніципальний театр танцю департаменту культури і туризму Запорізької міської ради, директор-художній керівник Лариса Неверова, заслужений працівник культури України;

        - народний ансамбль пісні та музики «Чумацький шлях» палацу культури «Титан» м. Запоріжжя», керівник Євген Жаворонков;

- народний ансамбль народного танцю «Байда» палацу культури ПАТ «Запоріжтрансформатор», керівники Олена та Віталій Брагіни;

- ансамбль народної пісні та побутового танцю «Оксамит» м. Запоріжжя, керівник Лариса Купчинська, заслужений працівник культури України;

- зразковий ансамбль танцю «Сузір’я» Запорізької дитячої школи мистецтв №2, керівник Алла Димова;

- Запорізький співак-композитор Анатолій Сердюк;

- співаки Сергій Бабенко та Юрій Аврамець, м. Запоріжжя;

- народний колектив сучасної пісні вокальної формації «Срібний креш» м. Бердянська, керівник Микола Шостак;

- народний ансамбль народного танцю «Запорізькі обереги» та народний ансамбль сучасного танцю «Starlight» Мелітопольського фахового коледжу культури і мистецтв, керівники Людмила Черкес та Олена Тарасова;

- Микола Галюк та народний хор «Гетьман» Більмацького районного будинку культури, керівник Олександр Родіонов;

- народний хоровий колектив «Азовські зорі» Кирилівського селищного будинку культури №2 смт. Кирилівка, керівник Леонід Петрусенко;

         - народний болгарський фольклорний ансамбль «Балкани» палацу культури ім. Т.Г. Шевченка м. Мелітополь, керівник Ірина Мітєва;

         - народний кримсько-татарський ансамбль пісні і танцю «Гузель Къирим» палацу культури ім. Т.Г. Шевченка м. Мелітополь, керівник Єльміра Шабанова;

- зразковий аматорський хореографічний ансамбль «Золотий ключик» палацу культури «Гірник» м. Пологи, керівник Алла Карпенко.

Онлайн-концерт «Ми пам’ятаємо» переглянуло близько 400 глядачів.

Інтернет- проект «Мистецтво Європи - дітям України» проводиться з нагоди святкування Дня Європи в Україні.
Україна - єдина держава у світі, яка, не будучи членом Європейського Союзу, з року в рік святкує єднання з європейськими країнами на державному рівні. В Україні відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року № 339/2003 «Про День Європи» у 3-тю суботу травня відзначається День Європи. У цьому році святкування Дня Європи припадає на 16 травня.
Однією з головних цілей відзначення в Україні Дня Європи є ознайомлення якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями, популяризація загального європейського культурно-мистецького надбання серед молоді.
Тому, у продовж цього тижня з 8 по 15 травня 2020 року ми будемо знайомитись з культурою та мистецтвом європейських країн, переглядати виступи відомих європейських виконавців, шедеври європейських митців та майстрів образотворчого мистецтва.
Також ми запрошуємо долучитись до цього проекту усіх бажаючих творчих людей, викладачів та учнів мистецьких шкіл м. Запоріжжя та Запорізької області та надати відео с виступами учнівських та викладацьких колективів, учнів – солістів, з виконанням творів композиторів європейських країн, та інші фото та відео-матеріали про те, як ви святкували День Європи в минулих роках.
Всі надіслані матеріали будуть розміщені на офіційному Сайтах Центру: www.zomc.org.ua та у групі Центру у мережі Facebook.
Відео-матеріали, фото надсилайте на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з позначкою «Мистецтво Європи»

ТРИВАЄ АРТ-проект, віртуальна галерея "ПЛЕНЕР. ПЕЙЗАЖІ. ЗАМАЛЬОВКИ"

Весна крокує по планеті, і не дивлячидсь на те, що ми всі знаходимось на карантині, МИ продовжуємо спілкуватись онлайн.

Запрошую викладачів образотворчого мистецтва ПРИЄДНАТИСЯ до Арт-проекту "ПЛЕНЕР. ПЕЙЗАЖІ. ЗАМАЛЬОВКИ",

Щодня ми будемо спілкуватись у віртуальній галереї, де кожен бажаючий може демонструвати свої роботи в різних техніках образотворчого мистецтва,

Роботи, надані на цей проект, можуть бути різноплановими - від натюрмортів до пейзажів улюблених куточків Запорізького краю та інших міст України.

Фото робіт необхідно підписати, а саме: автор, назва роботи, рік та техніка виконання.

Сподіваємось, що ви залюбки поділитесь своїми яскравими роботами, які ви робили на пленерах милулих років, які робили ваші учні на пленерах або на уроках в класах.
Надсилайте нам свої фото, відео-матеріали на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з приміткою "Пленер. Пейзажі. Замальовки"

Всі надіслані матеріали будуть розміщені на офіційних сайтах Центру: у мережі Facebook, www.zomc.org.ua

Давайте наповнимо життя яскравими фарбами!

«Ми пам’ятаємо»


8-9 травня Україна, разом з усім світом, відзначатиме День пам'яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Ми із сумом і гіркотою згадуємо про події тих буремних років, що мали трагічні наслідки для кожної української родини. І скільки б не минуло часу, ми завжди пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою дорогою ціною дається перемога.
В ці світлі травневі дні ми хочемо віддати шану героїчному поколінню людей, які винесли на своїх плечах весь тягар воєнного лихоліття, висловити щиру подяку нашим ветеранам – воїнам-фронтовикам, учасникам бойових дій, працівникам тилу, дітям війни, усім, хто самовіддано рятував рідну землю і здобув перемогу над окупантами, чий подвиг став прикладом відваги і мужності для сучасних патріотів – захисників України.
Знаходячись в умовах карантину, заклади культури не мають змоги провести традиційні урочисті заходи з відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги.
7 травня о 13.00 на ютуб каналі Запорізького обласного методичного центру культури і мистецтва за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, відбудеться трансляція святкового онлайн-концерту «Ми пам’ятаємо», до участі в якому запрошуємо професійні та аматорські творчі колективи, окремих виконавців нашої області.
Програма концерту передбачає виконання різножанрових номерів. Шановні колеги! Надсилайте нам свої відеозаписи на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до 4 травня 2020 року.
Вимоги до учасників концерту: належний рівень відеозаписів та виконавської майстерності, тематичне спрямування виконуваних творів, обов’язково вказати свої дані, контактні телефони.
Давайте всі разом привітаємо наших дорогих ветеранів, людей старшого покоління з Днем перемоги, подаруємо їм святковий настрій, своєю творчістю висловимо  повагу і любов.
Ютуб канал «ОМЦКіМ Запоріжжя» за посиланням https://www.youtube.com/channel/UC7ugDPjFy2p6XJqKyTAADCA?fbclid=IwAR34P3w5xlRLmXbsPvBr1HsmbBXufS_c0Yc1oCF7_89qFIuSp33zmQ88oqs 

Відео цикл «Великодній пікнік»

Нажаль зараз весь світ знаходиться на карантинному режимі, задля запобігання поширенню COVID – 19. Але це не привід сумувати, а час готуватися до свята: прибрати оселю, підшукати цікавих рецептів, розказати своїм дітям про традиції святкування цього світлого свята в Україні та в кожному коточку світу.

Великдень – найважливіше християнське свято, шановане у багатьох країнах. Святковий стіл цього дня символічний і багатий.
Вся багатонаціональна родина Запорізького краю, також збирається святкувати вдома і готується до Великодніх заходів.
І тому, комунальна установа «Запорізький обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради, пропонує всім представникам національно-культурних товариств області, а також друзям з інших областей України, долучитися до відео циклу «Великодній пікнік».
Дуже цікаво дізнатися, як народи різних національностей святкують Пасху, що їдять на Великдень у різних країнах. Сподіваємось, що ви залюбки поділитесь рецептами випікання Пасок, Пасхальних кулічів, пирогів, Великодніх кексів, Зайців, секретами куховаріння смачного тіста, проведете майстер-класи з приготування святкових страв та фарбування яєць і, звичайно розкажете про традиції свята в різних країнах.
Надсилайте нам свої фото, відео-матеріали та рецепти на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Всі надіслані матеріали будуть розміщені на офіційних сайтах Центру:
у мережі Facebook, www.zomc.org.ua  та ютуб каналі ОМЦКіМ Запоріжжя
https://www.youtube.com/channel/UC7ugDPjFy2p6XJqKyTAADCA?fbclid=IwAR34P3w5xlRLmXbsPvBr1HsmbBXufS_c0Yc1oCF7_89qFIuSp33zmQ88oqs 
Також запостимо на своїх сторінках святковий стіл разом з родиною та з головними стравами цього свята з хрештегом #ВеликоднійПікнік.
З нетерпінням чекаємо Ваші рецепти!
Давайте усі разом відзначимо Великодні свята он-лайн!

Відео-цикл про життя та роботу національно-культурних товариств «Національне розмаїття Запорізького краю»

У зв’язку з введенням карантинного режиму та задля запобігання поширенню COVI – 19, КУ «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради переведено на дистанційну роботу.
Повідомляємо, що Центром створено ютуб канал
ОМЦКіМ Запоріжжя, де вже діє відео-цикл про життя та роботу національно-культурних товариств «Національне розмаїття Запорізького краю». Просимо усіх не залишатися в осторонь, та надсилати відео та фото матеріали виступів свої творчих колективів та окремих виконавців на фестивалях, концертах, культурно-мистецьких акціях, фото-розповіді про роботу недільних шкіл з коротким описом українською мовою (назвою товариства, колективу, ПІБ голови, керівника, назвою заходу чи фестивалю) на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Також чекаємо фільми котрі не ввійшли до програми «Фестивалю фільмів національно-культурних товариств 2020 року».
Листи надсилати з темою «Відео-цикл»
Карантин – це не привід сидіти вдома без діла.
Всі надіслані матеріали будуть розміщені на офіційних сайтах Центру: у мережі Facebook, www.zomc.org.ua та ютуб каналі ОМЦКіМ Запоріжжя
https://www.youtube.com/channel/UC7ugDPjFy2p6XJqKyTAADCA?fbclid=IwAR34P3w5xlRLmXbsPvBr1HsmbBXufS_c0Yc1oCF7_89qFIuSp33zmQ88oqs 

Он-лайн подорож по клубним закладам та творчим колективам Запорізької області "Запрошуємо в гості"

У зв’язку з введенням карантинного режиму та задля запобігання поширенню COVI – 19, КУ «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради переведено на дистанційну роботу.
Повідомляємо, що Центром створено ютуб канал
ОМЦКіМ Запоріжжя, де створюється рубрика «Запрошуємо в гості» (віртуальна подорож по клубним закладам та творчим колективам Запорізької області).
Просимо усіх не залишатися в осторонь, та надсилати відео та фото матеріали виступів творчих колективів та окремих виконавців на фестивалях, концертах, культурно-мистецьких акціях, фото- відео- розповіді про життя закладу, з коротким описом українською мовою (назвою закладу, колективу, окремого виконавця, ПІБ керівника, назвою заходу чи фестивалю) на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Листи надсилати з темою «Запрошуємо в гості»
Карантин – це не привід сидіти вдома без діла.
Всі надіслані матеріали будуть розміщені на офіційних сайтах Центру: у мережі Facebook, www.zomc.org.ua та ютуб каналі ОМЦКіМ Запоріжжя
https://www.youtube.com/channel/UC7ugDPjFy2p6XJqKyTAADCA?fbclid=IwAR34P3w5xlRLmXbsPvBr1HsmbBXufS_c0Yc1oCF7_89qFIuSp33zmQ88oqs 

У Запорізькій області на сьогодні існують 59 мистецьких шкіл – це дитячі музичні, художні школи та школи мистецтв. Згідно опитуванню, яке провів навчально- методичний кабінет закладів спеціалізованої мистецької освіти комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради майже всі мистецькі школи перейшли на дистанційну роботу, а саме – 38 навчальні заклади повністю перейшли на дистанційну роботу, 21 - частково.

Наразі, коли ми всі знаходимось в ізоляції, на карантині, навчання дітей не зупинилось. Таким чином 90.5% учнів мистецьких шкіл області продовжують навчання улюбленим мистецтвам дистанційно, онлайн.

Так викладачами мистецьких шкіл були налаштовані та активно використовуються такі інтернет ресурси як Skype, Viber, Messenger, WhatsApp, Zoom.

Викладачі групових дисциплін мистецьких шкіл м. Запоріжжя створили інтерактивні онлайн-заняття на платформах Google Classroom, Smart Learning Suite Online та використовують у дистанційній роботі з учнями інтерактивні вправи LearningApps, ClassicalTest, сервіс «На Урок».

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45