search
Четвер 23 квітня

Cвятковий онлайн-концерт «Ми пам’ятаємо»

«Ми пам’ятаємо»


8-9 травня Україна, разом з усім світом, відзначатиме День пам'яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Ми із сумом і гіркотою згадуємо про події тих буремних років, що мали трагічні наслідки для кожної української родини. І скільки б не минуло часу, ми завжди пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою дорогою ціною дається перемога.
В ці світлі травневі дні ми хочемо віддати шану героїчному поколінню людей, які винесли на своїх плечах весь тягар воєнного лихоліття, висловити щиру подяку нашим ветеранам – воїнам-фронтовикам, учасникам бойових дій, працівникам тилу, дітям війни, усім, хто самовіддано рятував рідну землю і здобув перемогу над окупантами, чий подвиг став прикладом відваги і мужності для сучасних патріотів – захисників України.
Знаходячись в умовах карантину, заклади культури не мають змоги провести традиційні урочисті заходи з відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги.
7 травня о 13.00 на ютуб каналі Запорізького обласного методичного центру культури і мистецтва за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, відбудеться трансляція святкового онлайн-концерту «Ми пам’ятаємо», до участі в якому запрошуємо професійні та аматорські творчі колективи, окремих виконавців нашої області.
Програма концерту передбачає виконання різножанрових номерів. Шановні колеги! Надсилайте нам свої відеозаписи на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до 4 травня 2020 року.
    Вимоги до учасників концерту: належний рівень відеозаписів та виконавської майстерності, тематичне спрямування виконуваних творів, обов’язково вказати свої дані, контактні телефони.
Давайте всі разом привітаємо наших дорогих ветеранів, людей старшого покоління з Днем перемоги, подаруємо їм святковий настрій, своєю творчістю висловимо повагу і любов.
Ютуб канал «ОМЦКіМ Запоріжжя» за посиланням https://www.youtube.com/channel/UC7ugDPjFy2p6XJqKyTAADCA?fbclid=IwAR34P3w5xlRLmXbsPvBr1HsmbBXufS_c0Yc1oCF7_89qFIuSp33zmQ88oqs 

Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтваНаші кнопки для розміщення на Ваших ресурсах.

Для обміну кнопками звертайтесь через "Зворотній зв'язок" нижче.

Запорізький Колорит

Поштова адреса:

69095, Україна, Запоріжжя, пр. Соборний, 152 (див. на мапі )

 

Час роботи:

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00, Пт. з 8:00 до 15:45

Перерва з 12:00 до 12:45